Jan Peters Dyrektorem Finansowym LeasePlan Polska

Z dniem 15 lipca 2019 roku Jan Peters został mianowany nowym Dyrektorem Finansowym, ad interim, zastępując Jarosława Oworuszko, który odszedł z firmy po 12 latach pracy.

Jan Peters związany jest z LeasePlan od blisko dziesięciu lat, zajmując kluczowe stanowiska finansowe w strukturach Grupy. Przez ostatnie pięć lat pracy w LeasePlan pełnił funkcję Dyrektora Finansowego Travelcard. W 2018 r. założył własną działalność gospodarczą, wspierając biznes jako tymczasowy dyrektor finansowy lub partner biznesowy.

Jarosław Oworuszko, zdecydował się odejść z firmy po 12 latach pracy na stanowisku Dyrektora Finansowego. Jarosław Oworuszko odegrał kluczową rolę w rozwoju biznesu LeasePlan w Polsce, tworząc podstawy i realizując strategię finansową dla długoterminowego rozwoju firmy .

Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający LeasePlan Polska: „Chciałbym powitać Jana w LeasePlan Polska. Jan posiada wszechstronną wiedzę z zakresu finansów, jest doświadczonym dyrektorem finansowym, dlatego cieszę się na możliwość współpracy z nim w jednym zespole.

Chciałbym serdecznie podziękować Jarosławowi za jego 12-letnią, pełną zaangażowania pracę, profesjonalizm i kompleksowe spojrzenie na biznes, które stoją za sukcesem firmy. Życzę mu wszystkiego najlepszego na dalszym etapie kariery zawodowej oraz w życiu prywatnym”.

źródło: LeasePlan