Pierwszy CarOutlet w Polsce z możliwością zwrotu zakupionego pojazdu

LeasePlan Fleet Management wdraża unikatowy system sprzedaży samochodów poleasingowych. Po raz pierwszy na polskim rynku samochodów używanych pojawiła się możliwość zwrotu zakupionego pojazdu, jeśli nie spełni on oczekiwań nowego właściciela. 

CarOutlet – drugi punkt sprzedaży aut poleasingowych, który mieści się w podwarszawskim Piasecznie przy ul. Okulickiego 7/9, to kolejny krok firmy w kierunku budowania nowej jakości i bezpieczeństwa na motoryzacyjnym rynku wtórnym.

„Ofertę konstruujemy tak, by klient odwiedzając nasz outlet rzeczywiście miał komfort jaki daje zakup z pewnego źródła. Wszystkie samochody przeznaczone do sprzedaży w outlecie pochodzą z naszych kontraktów leasingowych i oceniane są przez zewnętrznych rzeczoznawców SGS. Gwarantujemy pełną, udokumentowaną historię użytkowania, włącznie z najdrobniejszymi naprawami i pochodzenie z polskich sieci dealerskich. Nowością na rynku jest możliwość zwrotu auta, jeśli nie spełni ono oczekiwań nabywcy, co zapewni jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort transakcji” – zdradza Sławomir Wontrucki, Prezes Zarządu LeasePlan Fleet Management.

Po raz pierwszy w Polsce każdemu, kto zdecyduje się na zakup pojazdu z floty firmy LeasePlan, przysługiwać będzie możliwość zwrotu auta w ciągu 5 dni (lub przejechanych 200 kilometrach). I to bez podania przyczyny. Kupujący ma możliwość wyboru dogodnego sposobu finansowania pojazdu: gotówka lub leasing z pełnym zakresem ubezpieczenia.

LeasePlan CarOutlet w Piasecznie to budynek oraz plac o powierzchni ok. 4000 mkw., który pomieści docelowo ok. 160 pojazdów. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnych marek samochodów, a oferta będzie stale uzupełniana.

 

W grudniu 2015 roku LeasePlan otworzył swój pierwszy salon aut poleasingowych. Wprowadził tym samym nową jakość i bezpieczeństwo w sprzedaży samochodów używanych. Nabywcy mogą wybierać spośród egzemplarzy wyłącznie z pełną historią użytkowania, kompletem dokumentów i pochodzących od pierwszego właściciela z polskich sieci dealerskich. W salonie przy ul. Malowniczej sprzedawane są modele premium: z niskim przebiegiem, stosunkowo młode i z wyższej półki cenowej. Założenia nowej placówki są nieco inne. Pełni funkcję typowego outletu, w tym przypadku samochodowego, w ofercie któregoznajdują się modele z niższego segmentu cenowego.

Oferta dostępna jest także na portalu outlet.leaseplan.pl.

Źródło: LeasePlan
oprac. MF/jab