Nowy autoryzowany salon i serwis IVECO

W miniony piątek, tj. 12 października odbyło się oficjalne otwarcie nowego autoryzowanego salonu i serwisu IVECO w Rzeszowie.W obiekcie należącym do spółki STC, będącej częścią Grupy OMEGA Pilzno, oferowane są zarówno nowe pojazdy, jak i używane, a także kompleksowa obsługa serwisowa gwarancyjna i pogwarancyjna.

Powstanie nowego obiektu i działalność spółki STC doceniły obecne podczas otwarcia władze miasta Rzeszowa oraz IVECO Poland. Część oficjalną zwieńczyło widowisko pokazujące w sposób naukowy magię samochodów IVECO.

– „Naszą ambicją jest zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oferowanej w odpowiednim otoczeniu i w komfortowych warunkach lokalowych. Stąd decyzja, którą podjęliśmy w zeszłym roku o konieczności budowy nowego obiektu dealersko-serwisowego i przeniesieniu naszej siedziby z Woli Cichej, w której działaliśmy przez ostatnie dwa lata do Rzeszowa” – mówi Mariusz Godawski, prezes Zarządu OMEGA Pilzno.

Nowy kompleks dealersko-serwisowy usytuowany jest na działce o powierzchni 1,30 ha, w sąsiedztwie drogi krajowej S19 – wylotowej z Rzeszowa w kierunku Lublina, oferuje klientom łatwy dojazd oraz duży, wygodny parking. Do dyspozycji odwiedzających oddano ponad 2500 m2 przestrzeni. Część dealerską wypełniają biura handlowe, pomieszczenia do spotkań z klientami, a także administracyjno-biurowe. Na sektor serwisowy składają się się m.in.przestrzenne hale ze stanowiskami obsługowymi oraz hale magazynowe (m.in. części zamiennych i narzędzi). W odpowiednio przygotowanej strefie, klienci mogą spędzić czas oczekiwania na realizację usług. Nie brakuje także stanowisk ds. finansowania zakupu i ubezpieczenia samochodów.

Źródło: IVECO