Grupa PGD otwiera kolejny salon Opla w Wielkopolsce

Grupa PGD systematycznie poszerza sieć swoich salonów.  W Komornikach pod Poznaniem związek dealerski otworzył drugi punk marki Opel.

Sukces dealerstwa w Suchym Lesie, które w pierwszym roku działalności w strukturach Grupy PGD osiągnęło czterokrotny wzrost sprzedaży i zajęło drugie miejsce w rankingu dealerów Opla, potwierdza słuszność naszych wspólnych decyzji o partnerstwie między General Motors Poland a Grupą PGD – komentuje Grzegorz Hankus, Prezes Grupy PGD. – Postępujące odnawianie i rozszerzanie gamy modelowej Opla oraz zaufanie, jakim marka cieszy się wśród mieszkańców Wielkopolski, są silnymi podwalinami pod powodzenie oddziału Westmotor Poznań.

W sukces nowego salonu wierzy także Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland, który powiedział: – Sukces następuje tam gdzie atrakcyjny produkt – nowoczesny i dobrze pozycjonowany cenowo – spotyka się z najwyższą dbałością o klienta, dobrą organizacją pracy oraz zaangażowaniem załogi. Jestem przekonany, że z taką sytuacją będziemy mieć do czynienia w przypadku kolejnego salonu Westmotor. Cieszy mnie również, że wraz z jego otwarciem jeszcze bardziej umacnia się obecność Opla w Wielkopolsce.

Salon Westmotor Poznań zapewnia klientom pełną obsługę w komfortowych warunkach. Powierzchnia obiektu sięga tysiąca metrów kw., a w salonie eksponowanych jest dziesięć samochodów. Znajduje się w nim także specjalna strefa sprzedaży aut użytkowych. Do dyspozycji klientów są wszystkie modele samochodów testowych w różnych wersjach, w tym dostawcze – Combo, Vivaro i Movano.

Salon oferuje również szeroki pakiet produktów finansowych i ubezpieczeniowych, a także odkup samochodów używanych. W pełni wyposażony serwis z pięcioma podnośnikami zapewnia obsługę techniczną nawet największych w gamie Opla modeli, w tym oczywiście pięciotonowego Movano w przedłużonej wersji.

Źródło: PGD