Toyota odsłania karty przed IAA Frankfurt 2017

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych IAA 2017 we Frankfurcie Toyota zaprezentuje koncepcyjną Toyotę C-HR Hy-Power, a także nową generację Toyoty Land Cruiser, która od 65 lat jest symbolem auta terenowego.

Koncepcyjna Toyota C-HR Hy-Power to efekt stylistycznego eksperymentu europejskiego studia projektowego ED2 Toyoty. Projekt ma podkreślać styl nowoczesnego, hybrydowego crossovera.

Samochodem, który w mniemaniu japońskiego producenta ma najlepiej symbolizować 65-letnią tradycję tworzenia przez Toyotę samochodów o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności, jest Land Cruiser. Na Salonie Samochodowym we Frankfurcie będzie miała miejsce światowa premiera nowej generacji tego legendarnego auta terenowego.

Wśród atrakcji na stoisku Toyoty we Frankfurcie znajdą się także hot-hatch Yaris GRMN oraz Auris Touring Sports w nowej wersji Freestyle, dzięki której gama modelowa Aurisa zyska większe możliwości personalizacji.

Targi motoryzacyjne IAA we Frankfurcie będą trwały od 12 do 24 września 2017 roku. Impreza rozpocznie się dniami prasowymi 12 i 13 września. Konferencja prasowa Toyoty będzie miała miejsce 12 września o 8:50 w hali 8.

Źródło: Toyota