Kartami flotowymi LOTOS Biznes zapłacisz także na stacjach Shell

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.

Dzięki kartom flotowym LOTOS Biznes i euroShell właściciele flot i kierowcy zawodowi mogą wygodnie regulować rachunki związane z transportem na stacjach paliwowych w całej Polsce. Sieci LOTOS (484 stacje) i Shell (409 stacji) uzupełniają się geograficznie. Stacje obu sieci położone są na strategicznych trasach tranzytowych, w wielkich miastach i w wielu mniejszych miejscowościach.

„Włączenie sieci Shell do listy punktów akceptujących karty LOTOS Biznes to kolejny kamień milowy
w rozwoju naszego programu flotowego. Dla naszych klientów oznacza niemal podwojenie liczby stacji, na których można uregulować transakcje kartą flotową. Stwarza także możliwość tankowania paliwa na kartę flotową w 86 miejscowościach, w których nie byliśmy do tej pory obecni. To istotny skok liczbowy i jakościowy oraz wygoda dla kierowców” – powiedział Adam Pawłowicz, wiceprezes ds. handlu w LOTOS Paliwa.

„Poszerzenie zasięgu i liczby stacji, które akceptują karty euroShell jest doskonałym dopełnieniem naszej oferty. Niezależnie jaką trasą podróżują nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonale wsparcie i sprawny serwis dostępny na prawie 900 stacjach w całym kraju” – powiedziała z kolei Monika Przybysz, dyrektor sprzedaży kart paliwowych w Polsce, na Ukrainie i w krajach Bałtyckich.

Listę stacji sieci LOTOS oraz Shell akceptujących karty flotowe LOTOS Biznes znajdziesz TUTAJ >>>

Kartami flotowymi LOTOS Biznes oraz euroShell można uregulować opłaty nie tylko za wszystkie rodzaje paliw, ale również pokryć koszty zakupu akcesoriów samochodowych, produktów chemicznych, a także większości opłat drogowych. W obu sieciach – LOTOS i Shell – można używać jedynie bezgotówkowych kart flotowych wyposażonych w pasek magnetyczny. Karty akceptowane są wzajemnie tylko na terenie Polski.

Źródło: LOTOS