Luksusowe modele Jaguar i Land Rover w leasingu 0% od Idea Leasing

Samochody dwóch kultowych brytyjskich marek motoryzacyjnych Jaguar i Land Rover można teraz sfinansować w promocyjnym leasingu 0% i korzystać z dodatkowych bonusów.

Koniec roku to dobry moment na powiększanie firmowej floty autami klasy premium. Luksusowe pojazdy wpływają na wizerunek firmy w oczach klientów i znacznie wolniej tracą na wartości. Samochody klasy premium są dziś znacznie bardziej dostępne dla przedsiębiorców, w tym start-upów, ze względu na zróżnicowane formy finansowania. Jedną z nich jest oferta leasingu 0%, dostępna wyłącznie w Idea Leasing.

Idea Leasing przygotowała dla polskich firm leasing 0% na samochody wszystkich modeli marki Jaguar i Land Rover. Oprócz atrakcyjnego modelu finansowania, klienci otrzymują dodatkowo nieodpłatną kartę holiday plus, która umożliwia skorzystanie z bezpłatnych noclegów w ponad 1000 luksusowych hoteli w całej Europie oraz 50% rabatu na zakup kompletu kół zimowych wraz z felgami aluminiowymi. Specjalna oferta leasingu 0% na samochody marki Jaguar i Land Rover trwa do 31 grudnia 2017 r.

Wideo

Menadżer Floty: Szkolenie Hybrydowa Flota - Czy to się opłaca?
!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności