Grupa Wróbel otwiera oddział na Pomorzu

Grupa Wróbel otworzy 1 lipca swój dziewiąty oddział marki Mercedes-Benz. W Straszynie koło Gdańska będzie prowadzona sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, dostawczych oraz pojazdów typu Unimog.

Nowy oddział w województwie pomorskim to efekt przejęcia działającej od 1998 r. autoryzacji spółki Eurotruck. Grupa Wróbel w podobny sposób rozpoczęła wcześniej działalność w Lubinie, Zielonej Górze oraz Częstochowie.
W Straszynie będą prowadzone prace modernizacyjne, po to, aby przystosować obiekt do rozszerzenia oferty handlowej. Dalsza działalność punktu będzie oparta o istniejącą kadrę pracowników spółki Eurotruck.

Grupa Wróbel od prawie 25 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów Mercedes-Benz, a od 2010 r. także marki Mazda. Sieć salonów i serwisów dealera to obecnie 9 oddziałów Mercedes-Benz we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie i Straszynie k. Gdańska oraz  dwa oddziały Mazdy w Opolu i Lubinie. Dealer posiada też w Pietrzykowicach k. Wrocławia Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Grupa Wróbel jesienią otworzy nową siedzibę we Wrocławiu, a w 2017 r. nowy salon marki Mazdy w aglomeracji wrocławskiej.

źródło: Grupa Wróbel

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności