Fraikin Polska razem z Iveco zadbają o logistykę podczas 74. Tour de Pologne

Producent samochodów komercyjnych Iveco dostarczy 15 ciągników Stralis „All Blacks” dla firmy Fraikin Polska, która odpowiada za obsługę logistyczną  podczas wyścigu kolarskiego serii UCI – 74. Tour de Pologne. Obie marki zadbają o przewóz ponad tysiąca osób oraz sprzętu i rekwizytów.

Na trasę kolarskiego wyścigu Tour de Pologne Fraikin po raz drugi wyruszy wraz z firmą IVECO. Wspomniane 15 nowych ciągników Stralis „All Blacks” wraz znaczepami od Fraikin Polska przemierzać będą trasę 74. Tour de Pologne. Dodatkowy ciągnik będzie służył jako tzw. „samochód pokazowy”, którego kibice będą mogli zobaczyć w specjalnych strefach Fraikin, na mecie każdego etapu wyścigu.

„Zaprosiliśmy do współpracy firmę Iveco, ponieważ to nasz bardzo ważny partner biznesowy. Współpraca zawsze układa się nam na najwyższym poziomie. Dodatkową zaletą naszej kooperacji jest otwartość partnera. Doceniamy, że istotną częścią jego strategii biznesowo-marketingowej jest wspieranie polskiego sportu. Z kolei Iveco poprzez udział w największej sportowej imprezie rozgrywanej cyklicznie w naszym kraju podkreśla prestiż swojej marki” – mówi Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Fraikin Polska i Europa Centralno-Wschodnia.

Wysoka jakość sprzętu oferowanego przez Fraikin była jedną z ważnych przesłanek, dla których organizatorzy TdP już trzeci raz z rzędu zdecydowali się na przyjęcie oferty firmy. Fraikin i IVECO Przedsięwzięcie będzie koordynowane przez przedstawiciela Fraikin.

74. Tour de Pologne rozgrywany będzie w dniach 29 lipca – 4 sierpnia. Rozpocznie się w Krakowie a zakończy w Bukowinie Tatrzańskiej. Tegoroczna trasa wyścigu prowadzi przez ponad czterysta miast i miejscowości. Zawodnicy rywalizować będą o trofea dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej, najlepszego „górala”, najlepszego sprintera oraz najaktywniejszego zawodnika.

Źródło: Fraikin Polska
oprac. MF/jab