Zmiany personalne w Volkswagen Group Polska

Marcin Paciorek, dotychczasowy kierownik sprzedaży flotowej marki Volkswagen awansował na stanowisko dyrektora Centralnego Działu Floty w Volkswagen Group Polska. Jego obowiązki przejął Dariusz Książkiewicz, którzy przez ostatnie pięć lat pracował na stanowisku kierownika Sieci Dealerskiej marki Volkswagen.

Marcin Paciorek, pracujący od 2018 roku dla marki Volkswagen jako kierownik Sprzedaży Flotowej, awansował na nowe stanowisko. Od 1 lutego 2021 jest dyrektorem Centralnego Działu Floty w Volkswagen Group Polska. W ramach nowych obowiązków będzie on odpowiadać za wdrożenie i zarządzanie sprzedażą agencyjną do klientów flotowych w ramach VGP dla marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen i Volkswagen Samochody Dostawcze.

Dotychczasowe obowiązki Marcina Paciorka przejął Dariusz Książkiewicz, którzy przez ostatnie pięć lat pracował na stanowisku kierownika Sieci Dealerskiej marki Volkswagen. Do kluczowych jego głównych obowiązków należeć będzie m.in. rozwój marki na płaszczyźnie sprzedaży flotowej, ze szczególnym uwzględnieniem modeli elektrycznych.

Źródło: Informacja prasowa

Dariusz Książkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *