Webfleet Solutions z tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku

Webfleet Solutions zdobył prestiżową nagrodę branży zarządzania flotą przyznawaną przez Frost & Sullivan, która stanowi wyraz uznania dla organizacji, która wykazuje się wizjonerską innowacyjnością, wynikami biznesowymi i dbałością o klienta.

W oparciu o swoją ostatnią analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet Solutions – spółkę Bridgestone, nagrodą 2021 European Fleet Telematics Company of the Year (Europejska Firma Telematyczna Roku).

Panel ekspertów opracowujących raport wyraził uznanie dla Webfleet Solutions za jej silną pozycję lidera oraz innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Szczególną uwagę zwrócono na najnowsze zaawansowane rozwiązania firmy w ramach platformy telematycznej Webfleet Video raz Webfleet Electric Vehicle Solutions, która wspiera proces elektryfikacji flot.

Szczególne wyróżnienie zostało przyznane firmie za jej zaangażowanie w ciągłą poprawę stanu środowiska poprzez zrównoważone działania i zmniejszanie śladu węglowego. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, firma umożliwia również swoim klientom przyłączenie się do swojej zielonej misji poprzez platformę Green Your Fleet. Komentując przyznanie nagrody, analityk Frost & Sullivan Krishna Chaithanya B, Program Manager Connected Fleet powiedział: „”Nagroda Company of the Year jest najbardziej prestiżową nagrodą, jaką Frost & Sullivan przyznaje firmom. Wyróżniamy Webfleet Solutions za doskonałość w rozwoju, innowacyjność i przywództwo. Synergia powstała po połączeniu z Bridgestone uczyniła firmę niepowstrzymaną siłą na rynku rozwiązań do zarządzania flotą w Europie”.

Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Solutions Europe dodał: „Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem po raz kolejny prestiżowej nagrody Frost & Sullivan, która podkreśla naszą pozycję wiodącego dostawcy telematyki w Europie. Jest ona wyrazem uznania dla działań wielu osób, w tym naszych pracowników, klientów i partnerów, którzy wspierają nas każdego dnia, przyczyniając się do zrównoważonej i bezpiecznej przyszłości mobilności”.

Frost & Sullivan co roku przyznaje tę nagrodę firmie, która wykazała się wybitnymi osiągnięciami i najlepszymi wynikami w takich obszarach jak przywództwo, innowacje technologiczne, obsługa klienta i strategiczny rozwój produktu.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *