Shell wprowadził nową promocję na paliwa premium

Na swoich stacjach paliw Shell wprowadził promocję „Shell V-Power napędza korzyści”. Uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każde zatankowanie benzyny Shell V-Power 95 lub oleju napędowego Shell V-Power Diesel otrzymują 3 razy więcej punktów niż zwykle. Oferta obowiązuje do 31 maja br.

Klubowicze Shell ClubSmart mogą wykorzystać zgromadzone punkty chociażby na zakup paliwa czy produktów gastronomicznych dostępnych na stacji, a także wymieniać je na vouchery online. Aby zapłacić punktami wystarczy poinformować kasjera przed rozpoczęciem transakcji, zeskanować kartę w aplikacji lub kartę plastikową. Kwota do zapłaty zostanie automatycznie obniżona o wartość zgromadzonych punktów.

Na czym polega promocja?

Nowa promocja obowiązuje przy zakupie paliw premium Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. W ramach promocji uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każdy zatankowany litr paliw premium otrzymują 3 punkty od poniedziałku do soboty i sześć w niedzielę – to 3 razy więcej niż dotychczas. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.

Potrójne punkty są przyznawane po każdym tankowaniu przez cały tydzień, bez względu na częstotliwość wizyt i bez ograniczeń w zakresie minimalnej ilości zatankowanego paliwa. Każdy klient korzystający ze zniżek obowiązujących dla Karty Dużej Rodziny, również otrzyma dodatkowe punkty Shell ClubSmart za każdy litr paliw premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Promocja obowiązuje na stacjach własnych i stacjach partnerskich Shell (z wyłączeniem stacji samoobsługowych). Pełna lista stacji jest dostępna na stronie www.shell.pl

Wiosna to okres wzmożonego podróżowania, dlatego w tym czasie chcemy napędzić korzyści wynikające z tankowania na naszych stacjach. Dzięki obecnej promocji klubowicze mogą szybciej zebrać punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Paliwa premium Shell V-Power zawierają ulepszoną zaawansowaną formułę czyszczącą, która pomaga usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego, a także poprawia oszczędność paliwa w silniku samochodu. Udoskonalone paliwa Shell V‑Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów3,4. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez czołowe marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Shell ClubSmart to więcej niż program lojalnościowy

Dla kierowców wizyta na stacji Shell to nie tylko zakup paliwa. Jako jedni z pierwszych na rynku paliwowym w Polsce wprowadziliśmy program Shell ClubSmart, aby zapewnić klientom lojalnym dodatkowe korzyści z korzystania z produktów i usług na stacjach Shell, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i rabatów. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni dają klientowim dodatkowe benefity – dodaje Justyna Goraj.

Przystąpienie do programu lojalnościowego Shell ClubSmart jest proste, a rejestracja za pomocą smartfona nie powinna zająć dłużej niż kilka minut. Można tego dokonać pod poniższym linkiem: https://www.clubsmart.shell.pl/. Po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji klient od razu otrzyma wirtualną kartę członkowską.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *