Shell przedłuża akcję promocyjną na paliwa premium

W ramach akcji „7 dni korzyści dla Klubowiczów” klienci będący uczestnikami programu Shell ClubSmart mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Oferta na paliwa premium obowiązuje przez 7 dni w tygodniu i potrwa do 29 lutego 2024 roku.

Każdy zarejestrowany uczestnik programu Shell ClubSmart może korzystać z oferty na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi bez limitów liczby tankowań. Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Zainteresowanie klientów paliwami premium jest coraz większe. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, aby ułatwić klientom dostęp do produktu – najwyższej jakości paliw – który spełnia ich oczekiwania. Ponadto członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przygotowanymi z myslą o nich – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Sekretem jakości paliw Shell V-Power jest ulepszona zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów.

Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Klientom lojalnym Shell oferuje też dodatkowe atrakcyjne korzyści. Rejestracji do programu Shell ClubSmart można dokonać pod linkiem: https://www.clubsmart.shell.pl/

Źródło: materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *