Seaty i Cupry dostępne w opcji najmu długoterminowego

Hiszpańskie marki Seat i Cupra wprowadzają do oferty nowy produkt finansowy – najem. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Kierowcy, którzy zdecydują się skorzystać z nowego rozwiązania, w ramach stałej miesięcznej opłaty otrzymają pakiet usług, w tym: ubezpieczenie, obsługę serwisową, assistance oraz opcjonalnie komplet opon. Oferta dostępna jest na okres od 12 do 48 miesięcy.

Rosnąca inflacja oraz niepewna sytuacja na rynku spowodowały, że klienci poszukują nowoczesnych form finansowania. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby hiszpańskie marki motoryzacyjne Seat i Cupra wprowadziły do swojej oferty nowe rozwiązanie – najem długoterminowy. Opcja ta jest korzystna przede wszystkim dla tych, którym zależy na użytkowaniu najnowszych modeli, mając przy tym pewność stałej miesięcznej opłaty.

W ramach oferty poza samochodem klienci otrzymują także kompleksowe usługi: ubezpieczenie komunikacyjne, pełen pakiet serwisowy, możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego w razie awarii czy szkody komunikacyjnej, assistance oraz usługę zarządzania szkodami. Dodatkowo, opcjonalnie klienci mogą zdecydować się na wybór pakietu opon letnich i zimowych, ich sezonowej wymiany oraz usługi przechowywania.

Wprowadzenie nowego produktu zbiega się ze zmianami w postrzeganiu własności przez klientów i jest kolejnym krokiem w rozwoju modeli subskrypcyjnych. To także odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania kierowców. Oferta została skonstruowana w taki sposób, aby w jednej miesięcznej opłacie zawierało się wiele przydatnych rozwiązań. Dzięki temu, bez skomplikowanych formalności i ukrytych kosztów nasi klienci będą mogli cieszyć się użytkowaniem nowych modeli obu marek – mówi Michał Dyc, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Volkswagen Financial Services.

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, którym zależy na przewidywalności opłat – bez względu na wzrost WIBOR-u, oprocentowania, inflacji czy kosztów ubezpieczenia, cenią komfort braku konieczności pamiętania o formalnościach, lubią testować nowe rozwiązania i chcą często zmieniać samochód.

Najem marek Seat i Cupra dostępny jest od października w opcji bez opłaty początkowej, na okres od 12 do 48 miesięcy.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *