Rafael Nadal odebrał klucze do nowego modelu Kia EV9

Rafael Nadal – 22-krotny zwycięzca turniejów rangi Wielkiego Szlema – odebrał nowego elektrycznego SUV-a, Kia EV9. Ceremonia wręczenia kluczyków do samochodu odbyła się podczas targów IFEMA w Madrycie, a słynny tenisista, który współpracuje z koreańska marką od 2004 roku, bezie promował teraz zrównoważą, zelektryfikowaną mobilność.

Warto dodać, że ceremonia przekazania samochodu miała miejsce podczas wydarzenia #TheIcon na targach IFEMA w Madrycie. Wydarzenie #TheIcon przygotowane przez Kia pochłonęło gości w oszałamiającym, interaktywnym świecie, który łączył trzy ikony – Kia EV9, Rafaela Nadala oraz #TheIcon Court, czyli nowoczesny kort, który przesuwa granice tradycyjnego tenisa.

Nawiązując do wieloletniego partnerstwa z marką Kią i zaangażowania w promowanie zrównoważonej mobilności, Nadal otrzymał klucze do Kia EV9 GT-Line w kolorze Ocean Blue Matte. Model EV9, który kontynuuje transformację marki Kia w dostawcę rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, wzbogaci „kolekcję” Nadala, w której już znajduje się Kia EV6.

Aby osiągnąć wszystkie przełomowe sukcesy w mojej dotychczasowej karierze, stale musiałem się rozwijać. To jedyny sposób na postęp” – mówił Nadal. „Mam szczęście, że Kia jest partnerem, który podziela ten sposób myślenia. EV9 to najnowszy krok w ewolucji marki w kierunku pozycji światowego lidera, jeśli chodzi o dostawy samochodów elektrycznych. Nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w kolejną podróż tym oszałamiająco zaprojektowanym, zaawansowanym technologicznie elektrycznym SUV-em”.

Wprowadzenie kortu #TheIcon zakłóca tradycyjny krajobraz tenisa i cyfrowo przekształca kort, który liczy już 148 lat. Nadal, 22-krotny zwycięzca turniejów Wielkiego Szlema, wystąpił na innowacyjnym interaktywnym korcie, aby sprawdzić swoje umiejętności w różnych „trybach gry” i rywalizować ze swoim trenerem – Carlosem Moyą – na wielu kortach o niekonwencjonalnych kształtach.

Charles Ryu, wiceprezes i szef działu marki Kia na świecie, powiedział: „Nasza współpraca z Nadalem rozpoczęła się w 2004 roku i cieszymy się, że mogliśmy być częścią jego pełnej sukcesów podróży przez ostatnie 19 lat. EV9, zaprezentowane dzisiaj naszemu wieloletniemu ambasadorowi na świecie, to esencja przemiany marki Kia w kierunku innowacji i zrównoważonego rozwoju. Jestem pewien, że EV9 okaże się potężną inspiracją dla kolejnych przełomowych zagrań Nadala”.

Podczas wydarzenia #TheIcon goście wzięli udział w wyjątkowej, niezwykłej podróży, która polegała na obcowaniu z projektem 3D modelu EV9. Uczestnicy mogli wejść do wirtualnego, elektrycznego SUV-a i na ekranach zobaczyć zaawansowaną technologicznie i przestronną kabinę EV9. Natomiast za przednią szybą i bocznymi oknami ukazał im się spektakularnie wyglądający teren.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *