Pięcioletnia gwarancja dla marek Range Rover, Defender i Discovery

JLR ogłosił, że gwarancja dla marek Range Rover, Defender i Discovery została przedłużona z trzech do pięciu lat lub 150 000 km. Gwarancja dotyczy wszystkich modeli, w tym hybryd oraz hybryd typu plug-in. W związku z przedłużeniem gwarancji, właściciele samochodów JLR będą mogli także korzystać z pięcioletniej łączności InControl Remote, która zapewnia pomoc w sytuacji awaryjnej.

Nowa gwarancja oznacza, że także klienci marek Range Rover, Discovery i Defender będą mogli cieszyć się tym samym poziomem ochrony, co użytkownicy Jaguara, którzy z przedłużonej gwarancji mogą korzystać już od 1 lipca 2022 roku. Przedłużenie istniejącej oferty ma na celu poprawę komfortu obsługi klientów i właścicieli w okresie objętym ochroną, a jednocześnie umożliwi zarówno użytkownikom prywatnym, jak i operatorom komercyjnym, przejrzyste obliczania kosztów utrzymania i eksploatacji w dłuższym okresie.

Nowa, pięcioletnia gwarancja poprawi komfort użytkowania i będzie miała pozytywny wpływ na wartość rezydualną modeli Range Rover, Defender i Discovery. To z kolei przyniesie korzyści w przypadku sprzedaży używanych egzemplarzy. W dłuższej perspektywie wyższa wartość rezydualna obniża koszty posiadania, zwiększając konkurencyjność warunków leasingu i finansowania.

Rozszerzony dostęp do łączności InControl Remote jest również dostępny dla wszystkich nowo zarejestrowanych modeli. Pozwala użytkownikom na łatwą i intuicyjną interakcję z pojazdem nawet przy dużych odległościach. Za pomocą aplikacji na smartfona można sprawdzić pozostały poziom paliwa i stan naładowania, a także upewnić się, czy drzwi i okna są zamknięte. InControl Remote optymalizuje także pomoc drogową i w razie potrzeby automatycznie wysyła sygnał alarmowy.

– Wprowadzenie nowej, pięcioletniej gwarancji dla JLR w całej Europie stanowi kolejny dowód naszego zaangażowania w jakość i niezawodność naszych produktów oraz skupienie się na doskonałej obsłudze klienta. Nasza wizja nowoczesnego luksusu jest całkowicie skupiona na kliencie, co powinno oznaczać większy spokój ducha dla każdego, kto rozważa zakup Range Rovera, Defendera lub Discovery – podkreśla Jacek Górski, dyrektor zarządzający Inchcape JLR Poland.

Nowa, pięcioletnia gwarancja JLR obowiązuje na wszystkich rynkach europejskich od 1 września.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *