Maserati Chodzeń wśród najlepszych serwisów marki w Europie

Firma Maserati Chodzeń znalazła się czołowej ósemce prestiżowego konkursu Maserati – Masters of Care 2023, organizowanego przez centralę włoskiego producenta w Modenie, który wyróżnia najlepszych dealerów tej marki z całego świata pod względem sprzedaży części i akcesoriów oraz obsługi serwisowej.

Przez cały ubiegły rok dealerzy Maserati rywalizowali, zdobywając punkty w różnych obszarach związanych z obsługą posprzedażną. W finale konkursu znalazło się 34 najlepszych z całego świata, w tym 8 (na 152) z Europy, którzy osiągnęli najwyższe ogólne wyniki. Maserati Chodzeń znalazł się w tym znakomitym gronie.

To prestiżowe wyróżnienie Maserati Chodzeń jest rezultatem ciężkiej pracy oraz ciągłego dążenia do utrzymywania najwyższej jakości w obszarze obsługi posprzedażnej.

Pragnę podziękować naszym pracownikom za ich wkład pracy, a także naszym klientom za zaufanie oraz lojalność, które przyczyniły się do osiągnięcia tego prestiżowego wyróżnienia. Jestem dumny, że zdobyliśmy tę zaszczytną nagrodę. Potwierdza ona, że ponad 10 lat temu obraliśmy właściwy kierunek, oferując klientom nie tylko możliwość zakupu aut tej wyjątkowej marki, ale również obsługę na najwyższym poziomie, w najlepszym serwisie Maserati w regionie – mówi Piotr Chodzeń, prezes zarządu.

Rodzinna firma Chodzeń jako pierwsza w Polsce otworzyła w 2013 roku przedstawicielstwo Maserati. Obecnie Grupa Chodzeń posiada 6 stacji dealerskich w naszym kraju posiadających autoryzacje marek: Toyota, Lexus i Maserati.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *