Jania Fleet Mobility pomoże w elektryfikacji flot

Firma Jania Fleet Mobility wraz z Partnerami udostępnia samochód elektryczny dla swoich klientów. Partnerami akcji są koncern Stellantis, Shell – który dostarcza kartę do ładowania akumulatorów pojazdu oraz Multiwash, dzięki któremu pojazd zawsze będzie czysty! Celem całego projektu jest udostępnienie samochodu elektrycznego klientom Jania Fleet Mobility, przy czym dotyczy to nie tylko dużych, międzynarodowych korporacji, ale również klientów posiadających kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście pojazdów w swoim parku samochodowym.

Klient Jania Fleet Mobility przez kilkanaście dni może użytkować pojazd elektryczny i zweryfikować jego przydatność do zastosowania w swojej flocie.

„Zauważyliśmy, że klienci flotowi najczęściej mogą testować pojazdy zaledwie przez kilka dni, a to zdecydowanie zbyt krótko dla jego potencjalnych przyszłych użytkowników. Aby wprowadzanie do firmowych flot samochodów elektrycznych miało sens, to poza wyliczeniami i kwestiami CSR, ważne jest aby w danej organizacji byli ambasadorzy, którzy będą wewnętrznie wspierać zastosowanie takich pojazdów. Dlatego wraz z Partnerami uruchomiliśmy pilotażowy program dla naszych klientów. Po okresie testowania samochodów przygotujemy całą strategię wprowadzania pojazdów nisko- i zeroemisyjnych dla poszczególnych klientów” – powiedział Łukasz Jania, Prezes Zarządu i założyciel Jania Fleet Mobility – firmy, której podstawą jest zarządzanie flotą samochodową.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *