Grupa Chodzeń oficjalnym partnerem Legii Warszawa

Nowym partnerem motoryzacyjnym zespołu piłkarskiego Legia Warszawa, 16-krotnego mistrza Polski, 20-krotnego zdobywcy Pucharu Polski i jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów Ekstraklasy, została Grupa Chodzeń. Znany dealer Toyoty, Lexusa i Maserati odda do dyspozycji stołecznego zespołu samochody marki Toyota, a obie strony planują również wspólne akcje promocyjne i wizerunkowe.

Od 1976 roku zapewniamy mobilność kolejnym pokoleniom mieszkańców stolicy i okolicznych miejscowości. Nasza Grupa posiada 5 lokalizacji na terenie Polski, w tym 2 w Warszawie. Salon i serwis Toyota Chodzeń Warszawa przy ul. Czerniakowskiej 102 znajduje się w najbliższym sąsiedztwie klubu. Dzieli nas zaledwie kilkuminutowa odległość. Partnerstwo z Legią jest zatem dla nas najlepszym i zarazem naturalnym wyborem. Chcemy wspierać „Wojskowych” na autostradzie do kolejnych sukcesów – mówi prezes Grupy Chodzeń Piotr Chodzeń.

Cieszymy się, że grono partnerów klubu zostanie wzbogacone o uznanego i odnoszącego w sukcesy w branży partnera, którego wysokich standardów usługi są na rynku powszechnie doceniane. Dzięki tej współpracy otrzymamy do dyspozycji flotę aut marki Toyota, które zapewniają bezpieczeństwo i ekologiczny tryb jazdy. Komfort i czas podróżowania przekłada się na większą efektywność i jakość pracy klubu – tłumaczy dyrektor komercyjny Legii Warszawa, Paweł Kokosza.

Grupa Chodzeń dostarczy zespołowi piłkarskiemu Legii Warszawa samochody marki Toyota. Grupa dealerska będzie obecna także w przestrzeni stadionu podczas rozgrywek Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz Ligi Konferencji UEFA. Obie strony planują również wspólne akcje promocyjne i wizerunkowe.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *