Cartrack Polska najbardziej stabilną i transparentną firmą telemetryczną w Polsce

Cartrack Polska, jako jedyna firma telemetryczna w kraju, otrzymał przyznawany przez Puls Biznesu i audytora Coface tytuł Gazeli Biznesu 2023. Jest to wyróżnienie, które otrzymują firmy spełniające określone przez organizatora kryteria rozwojowe i finansowe, poddając się rygorystycznemu i obowiązkowemu audytowi.

Cartrack Polska, jako jedyna firma z branży usług telemetrycznych i Big Data dla flot, nieprzerwanie od 2020 roku pozytywnie przechodzi wszystkie szczeble audytu. Tym samym, jako marka i firma, Cartrack potwierdza swoją pozycje , stabilność i transparentność w realizowaniu misji dostarczania stabilnej technologii do zarządzania firmą i flotą poprzez rzetelne dane.

Znaczenie Gazeli Biznesu

Na rynku można kupić dyplom, laur i wyróżnienie praktycznie w każdej dziedzinie biznesowej. Jest jednak grono uznanych i powszechnie szanowanych plebiscytów biznesowych, które swoją obiektywnością, tradycją i konsekwencją liczą się najbardziej. Do takich przedsięwzięć z pewnością należy organizowany przez ponad 20 lat przez Puls Biznesu projekt Gazele Biznesu.

Gazele Biznesu to firmy, które spełniają określone przez organizatora i audytora kryteria dochodowe i biznesowe. Aby otrzymać wyróżnienie należy umożliwić firmie Coface audyt ksiąg finansowych oraz wykazać określone w regulaminie projektu wzrosty wskaźników operacyjnych. Wyróżnienie Gazeli Biznesu otrzymują wyłącznie firmy o stabilnej sytuacji finansowej i o potwierdzonym dodatnim współczynniku rozwoju. Udział w rankingu jest bezpłatny i nie da się wykupić miejsca w tym zestawieniu.

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking, który w 2023 swoim patronatem honorowym objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz wojewodowie z 12 regionów Polski.

Rynkowe znaczenie Gazeli Biznesu 2023 dla Cartrack Polska

Prowadzenie firmy i jej rozwijanie wobec dynamicznych zmian rynkowych to duże wyzwanie. Dlatego tak ważne jest wybieranie godnych zaufania i silnych partnerów biznesowych. Cartrack Polska już od 15 lat pomaga przedsiębiorcom, zarządom i fleet managerom podejmować codzienne decyzje zarządcze w oparciu o dane i autorską technologię.

Cartrack Polska od początku swojej aktywności operacyjnej w Polsce rozwija się organicznie. Zaufali nam mali przedsiębiorcy, którzy chcą optymalizować koszty związane z kilkoma pojazdami. Swoje pojazdy firmowe, pod ochronny parasol danych, przekazują nam również firmy z sektora MŚP. Cartrack Polska jest także wybierany przez największe firmowe car parki w Polsce; wspieramy mobilność także tam, gdzie auta służbowe liczone są w tysiącach. Przyznanie Cartrack Polska trzeci raz z rzędu, tytułu Gazeli Biznesu, jest sygnałem dla naszych obecnych i przyszłych klientów, że jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem, niezależnie od okoliczności i warunków rynkowych. W przyszłym roku będziemy obchodzili 15-lecie działalności operacyjnej Cartrack Polska, a globalnie przekroczymy 2 miliony monitorowanych pajazdów. Tym bardziej cieszy fakt otrzymania w pełni obiektywnego i prestiżowego biznesowego wyróżnienia, które tylko potwierdza siłę i stabilność marki Cartrack na polskim rynku. Dziękuję wszystkim Klientom, kontrahentom i pracownikom za zaufanie i owocną współpracę, które doprowadziły nas do pozycji najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce – komentuje Bartłomiej Dębski, prezes zarządu Cartrack Polska.

Tytuł Gazeli Biznesu, otrzymany trzeci raz z rzędu, ma wyjątkowe dla nas znaczenie; od kilku lat, jako jedyna firma z branży flotowej związana z zarządzaniem przez dane, poddajemy się wnikliwemu audytowi i jesteśmy pozytywnie oceniani przez Coface i Puls Biznesu. Nasza transparentność, i potwierdzone coraz lepsze wyniki rynkowe, są efektem ciężkiej i wytężonej pracy. Każdego dnia rozwijamy portoflio naszych usług, aby jeszcze efektywniej służyło przedsiębiorcom, firmom i fleet managerom – niezależnie od branży, wielkości floty i jej przeznaczenia. Nasi obecni i przyszli Klienci kolejny raz otrzymali w pełni obiektywne potwierdzenie, że Cartrack Polska jest firmą godną zaufania, o ugruntowanej pozycji rynkowej i w pełni gotowej na wspieranie ich strategicznych celów biznesowych – zaznacza Kamil Jakacki, dyrektor rozwoju i sprzedaży Cartrack Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *