Bezemisyjne Ople Vivaro-e Hydrogen dla firmy budowlanej

Holenderska firma budowlaną Jos Scholman kupiła 16 pojazdów Opel Vivaro-e Hydrogen. W swojej działalności wykorzystuje już około trzydziestu pojazdów wodorowych, w tym samochody, ciągniki wodorowe i koparki hydrauliczne.

Bezemisyjny Opel Vivaro-e Hydrogen bazuje na akumulatorowym Oplu Vivaro-e, a jego zasięg wynosi 400 km (wg normy WLTP). Tankowanie wodoru trwa około pięciu minut. Podobnie jak pozostałe wersje, również Opel Vivaro-e Hydrogen oferuje przestrzeń ładunkową wynoszącą 5,3 lub 6,1 m3, w zależności od wybranego wariantu. Wodorowy Opel Vivaro jest dostępny z nadwoziem w wersji M (4,95 m długości) lub L (5,30 m) i ładownością do 1000 kilogramów.

Firma budowlana Jos Scholman, założona ponad czterdzieści lat temu, zajmuje się robotami ziemnymi, budową dróg, inżynierią wodną i kształtowaniem krajobrazu. Rodzinna firma zatrudnia obecnie około 250 pracowników. Firma posiada dużą i zróżnicowaną flotę wykorzystywaną do wszystkich swoich działalności, w tym samochody dostawcze i ciężkie maszyny do robót ziemnych.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *