Arval dostarczy 120 Toyot dla floty Makro Polska

Firma Makro Polska, zajmująca się sprzedażą hurtową produktów FMCG i Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas, lider rynku wynajmu długoterminowego, zawarły kolejną długoterminową umowę najmu samochodów marki Toyota. W tym roku do floty Makro zostanie dostarczonych łącznie 120 nowych Yarisów.

Od początku współpracy obu firm Arval dostarczył do Makro już ponad 445 aut. W tym roku, w ramach nowej umowy, flota sieci hurtowni zostanie uzupełniona o 120 pojazdów marki Toyota, z czego część nowych samochodów zastąpi obecne kontrakty. Makro wybrało model Yaris z silnikiem benzynowym.

Kolejna umowa współpracy z Makro to dla nas powód do radości i satysfakcji. Cieszymy się, że nasza oferta nieprzerwanie spełnia oczekiwania klienta, dla którego mobilność pracowników jest priorytetem. Z kolei dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz dostarczanie im nowoczesnych rozwiązań mobilnych skrojonych na potrzeby ich biznesów – mówi Maciej Wieczorkowski, Business Manager Arval Service Lease Polska.

Umowa najmu samochodów została zawarta na okres 36 miesięcy, a warto dodać, że obie firmy współpracują w tym zakresie od 2016 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *