Ruszyły zapisy na konferencję E-MOBILITY podczas IV Targów EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości

W imieniu magazynu Menadżer Floty – organizatora IV Targów EkoFlota: Motoryzacja Przyszłości, które odbędą się w dniach 9-11 października 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapraszamy do udziału w towarzyszącej targom Konferencji E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości – czy to się opłaca?

W konferencji udział weźmie szerokie grono specjalistów z różnych branż, z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej, a także wdrożenie elektrycznej floty do Twojej firmy. W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób opłacalny i jednocześnie przyjazny środowisku. Podpowiedzą też, w jaki sposób włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania.

Gorąco zachęcamy do podjęcia szybkiej decyzji i rejestracji już teraz! Liczba miejsce jest ograniczona, a dla uczestników, którzy zarejestrują się wcześniej, przygotowaliśmy specjalne rabaty!

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się poprzez stronę: https://menadzerfloty.pl/ekoflota/konferencja