Prowadź biznes zza kierownicy – nowa aplikacja Iveco

Podczas tegorocznych targów samochodowych IAA włoskie Iveco zaprezentowało rewolucyjną aplikację na urządzenia mobilne. Dzięki systemowi DAILY BUSINESS UP zarówno kierowca jak i przedsiębiorca otrzymują profesjonalne narzędzie wspierające i ułatwiające pracę oraz prowadzenie biznesu.

Autorska aplikacja marki Iveco zmienia smartfon lub tablet kierowcy w interfejs umożliwiający komunikowanie się z ich Nowym Daily, dzięki któremu może on maksymalizować wydajność w swoim mobilnym miejscu pracy. DAILY BUSINESS UP to inteligentne narzędzie pełniące rolę asystenta kierowcy. Na podstawie danych z systemu oceny stylu jazdy (DSE) aplikacja w czasie rzeczywistym sugeruje metody ograniczania zużycia paliwa oraz wyznacza optymalne trasy dla pojazdu użytkowego według informacji pochodzących z profesjonalnej nawigacji Sygic. Umożliwia także szybki i łatwy dostęp do informacji o pojeździe za pośrednictwem interaktywnej instrukcji obsługi. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, umożliwia bezpośrednie połączenie z konsultantem IVECO Assistance Non Stop, usługi pomocy drogowej działającej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a także z profesjonalną i wyspecjalizowaną siecią serwisową Iveco.

System DAILY BUSINESS UP jest także rozbudowanym narzędziem dla właścicieli pojazdów, pełniącym funkcję ich asystenta biznesowego. Aplikacja ułatwia zarządzanie flotą pojazdów w zakresie planowania, rozdzielania i śledzenia zleceń w systemie Sygic Fleetwork. Pomaga zarządzać wydajnością pojazdu dzięki przydatnym narzędziom, takim jak: rozszerzona deska rozdzielcza, karta pojazdu oraz plan przeglądów. Dostęp do pełnej karty pojazdu można uzyskać w trybie online i offline. W celu zapoznania się ze wszystkimi zapisanymi na niej informacjami, takimi jak kod identyfikacyjny, całkowity przebieg, godziny pracy silnika oraz poziom paliwa, wystarczy dotknąć ekranu. Dedykowana sekcja zarządzania wydajnością pojazdu umożliwia śledzenie zaplanowanych przeglądów i otrzymywanie powiadomień w ramach planu serwisowego, co pozwala na utrzymanie pojazdu w doskonałym stanie.

Aplikacja DAILY BUSINESS UP jest otwartą platformą, podlegającą ciągłej ewolucji. Nowo opracowywane funkcje będą pomagały klientom w dalszym podnoszeniu produktywności i wydajności.

Źródło: Iveco