Renault ZOE gotowe do debiutu

Wprowadzenie na rynek trzeciej generacji flagowego modelu Renault, uzupełniającego gamę marki z napędem w pełni elektrycznym, jest kamieniem milowym w strategii Grupy, która zakłada rozwój samochodów elektrycznych na szeroką skalę. Siedem lat od debiutu Renault ZOE prezentuje się w nowej odsłonie. Auto wyróżnia się większą wszechstronnością, wyższą jakością i nowymi technologiami.

Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka. Z zewnątrz Nowe ZOE przyciąga silną osobowością, a swoją stylistyką wnosi powiew świeżości w segmencie samochodów miejskich. Wnętrze samochodu zostało zrewolucjonizowane, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort. Jest wzbogacone o nową deskę rozdzielczą. Pod względem technicznym Nowe ZOE jest bardziej ekonomiczne dzięki akumulatorowi o pojemności 52 kWh, który zapewnia zasięg do 390 kilometrów zgodnie z procedurą WLTP*. Oferuje również więcej opcji ładowania dzięki możliwości korzystania z szybkich terminali prądu stałego (DC). Mocniejsza jednostka napędowa, która rozwija moc 100 kW (odpowiednik 135 KM), to gwarancja wspaniałych wrażeń z jazdy.

Nowe Renault ZOE w pełni wykorzystuje technologiczne innowacje i zapewnia dostęp online do usług Renault EASY CONNECT. Systemy wspomagania prowadzenia, 10-calowy wyświetlacz wskaźników i zegarów, system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowy tryb do jazdy po mieście zostały zaprojektowane w taki sposób, aby codzienna jazda była bardziej przyjemna i dostarczała więcej radości.

Będąc pionierem i liderem mobilności elektrycznej w Europie, Renault ma niezrównaną wiedzę w zakresie potrzeb i oczekiwań tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku. Nowe ZOE jest tego najlepszym przykładem.

Źródło: Renault