Grupa Credit Agricole wyłącznym partnerem finansowym Hondy w Polsce

EFL podpisał umowę z Hondą, na mocy której został wyłącznym partnerem finansowym japońskiego producenta pojazdów w Polsce. Leasingodawca we współpracy ze spółkami z Grupy Credit Agricole będzie dostarczać różne rozwiązania finansowe dla całej sieci dealerskiej Hondy w ramach programu Honda Financial Services. Z oferty leasingu, pożyczki, kredytu czy wynajmu mogą skorzystać klienci zainteresowani zakupem samochodów, motocykli czy skuterów Hondy.

Umowa generalna pomiędzy EFL a Hondą została podpisana 27 marca 2019 roku i będzie obowiązywać przez 3 lata. EFL jest liderem konsorcjum we współpracy z Credit Agricole Bank Polska. Grupa Credit Agricole została partnerem finansowym jednocześnie trzech podmiotów: Honda Bank GmbH, Honda Motor Europe Ltd. oraz Honda Motor Europe Oddział w Polsce.

– Czujemy się ogromnie wyróżnieni oraz jesteśmy dumni, że to właśnie EFL i Grupa Credit Agricole Polska została partnerem finansowym Hondy w Polsce. Z jednej strony ta współpraca wpisuje się w naszą strategię rozwoju programów finansowania fabrycznego. Z drugiej zaś Honda zyskała solidnego partnera, który dostarczy bezpieczne i atrakcyjne usługi finansowania dopasowane do potrzeb klientów zainteresowanych zakupem pojazdów producenta – powiedział Radosław Woźniak, Wiceprezes Zarządu, EFL.

Zgodnie z zawartą umową, EFL i spółki z Grupy Credit Agricole będą dostarczać rozwiązania finansowe dla całej sieci dealerskiej Honda – w sumie dla 45 dealerów biorących udział w programie Honda Financial Services w Polsce. Wśród produktów znajdują się m.in. kredyt 50/50, pożyczka, leasing operacyjny, kapitałowy, wynajem krótko- i długoterminowy. Umowa zakłada również uruchomienie finansowania stoków wszystkich dealerów sieci Honda zarówno na potrzeby zamawiania samochodów osobowych jak również motocykli. Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy i klienci indywidualni zainteresowani zakupem pojazdów marki Honda. W nowoczesnym modelu sprzedaży usług finansowych online podpisanie umowy z EFL w salonie dealerskim zajmie tylko 15 minut.

– Wspieranie sprzedaży pojazdów i motocykli Honda w Polsce w oparciu o rozbudowaną sieć dealerską oraz ukierunkowanie na klienta to nasze najważniejsze cele. Dzięki współpracy z profesjonalistami z EFL/Credit Agricole chcemy zagwarantować stałą pozycję marki Honda Financial Services w Polsce oraz liczymy na to, że nasi dealerzy, klienci i partnerzy zareagują pozytywnie na nasze działania – powiedział Volker Boehme, Managing Director, Honda Financial Services.

źródło: Credit Agricole

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności