Nowe marki w gronie wystawców III edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota

Podczas III Międzynarodowych Targów EkoFlota zaprezentujemy nie tylko nowoczesne samochody, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających zarządzanie i przynoszących oszczędności.

W strefie wystawców tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota pojawi się Tesla Shuttle. Usługa, którą proponuje firma jest alternatywą na szybkie, wygodne i do tego ekologiczne podróżowanie pomiędzy Wrocławiem a Berlinem.

Kolejnym wystawcą, którego stoisko znajdzie się w Centrum Targowo-Kongresowym będzie EVgarage, czyli warsztat, w którym możliwe jest przekształcenie każdego samochodu w całkowicie elektryczny i ekologiczny pojazd. Misją przyświecającą firmie jest popularyzacja napędów elektrycznych w Polsce.

Krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota reprezentować będzie m. in. AGH Solar Boat Team. Zespół składa się z 63 ambitnych studentów z 8 wydziałów AGH w Krakowie, którzy wspólnie pracują nad budową łodzi solarnej. Celem projektu jest m. in. zwrócenie uwagi na zrównoważony rozwój transportu morskiego.

Podczas III Międzynarodowych Targów EkoFlota wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować najnowsze gamy modelowe marek: Nissan, Toyota, Lexus, BMW oraz Mercedes.

Comments are closed.