Atrakcje Dnia Otwartego III Międzynarodowych Targów EkoFlota

Kolejny raz w trakcie Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędzie się Dzień Otwarty, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią.

16 czerwca wszystkich szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu zapraszamy do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego w Warszawie, gdzie czekać będzie wiele atrakcji.

Całe rodziny będą mogły przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci. Natomiast poszukujący emocji będą mogli nauczyć się jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu oraz wziąć udział w turnieju Ekodrift.

O atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy, którzy poprowadzą liczne gry edukacyjne. W zabawie Zwierzak za kierownicą, stworzonej przez Beatę Bublewicz, dzieci będą miały szansę nauczyć się 12 złotych zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

Centrum edukacyjne Ekolandia.edu poprowadzi warsztaty, w czasie których dzieci będą mogły stworzyć własne torby ekologiczne. Na najmłodszych czekać będzie także chodząca maskotka EKOFLOTKA, malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek, kącik z kolorowankami oraz wiele niespodzianki i gadżety.

Comments are closed.