background

O nas

Magazyn „Menadżer Floty” to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu.

Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych – słowem do ludzi, którzy bezpośrednio decydują o wydatkach firmy.

Akademia MF

Zobacz nasze najbliższe szkolenie stacjonarne

Szkolenia Online

Zobacz wszystkie nasze szkolenia

Magazyn MF

Zobacz wszystkie numery Menadżera Floty

Nauka na odległość

Jeszcze nigdy nie była tak prosta

Prelegenci

120.8-teacher-i-icon-iconbunny
Od ponad 20 lat zaangażowany w analizy rynku motoryzacyjnego. Ekspert w dziedzinie pojazdów użytkowych. Aktualnie kierujący pracami działu analitycznego odpowiedzialnego za tworzenie baz danych pojazdów, wycenę samochodów używanych oraz opracowywanie wartości rezydualnych. Zaangażowany w krajowe i międzynarodowe projekty doradcze dotyczące wprowadzania nowych pojazdów na rynek i prognoz rozwoju rynku wtórnego.
Marcin Kardas
Kierownik Działu Badania Rynku w Autovista Polska Sp. z o.o. (Eurotax)

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w spółce Orlen Gaz, kolejne w Grupie Telekomunikacji Polskiej pełniąc obowiązki Account Manager'a oraz Dyrektora Handlowego. Od ponad 10 lat związany z obszarem Klientów Biznesowych jako Key Account Manager w innogy Polska S.A. Obecnie odpowiedzialny m.in. za testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań dla Klientów z segmentu Sieci Handlowych oraz Real Estate.

Marcin Olechowski
Segment Solution Manager, innogy Polska S.A.

Kontakt

Menadżer Floty

Patrycja Jędral – Menadżer kreatywny

Telefon:

+48 605 639 042

Email:

patrycja.jedral@menadzerfloty.pl

Śledź nas na
Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
Przewiń na górę