Tomasz Piasny nowym dyrektorem ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej Volkswagena

Na stanowisko dyrektora ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej marki Volkswagen został powołany Tomasz Piasny, który przez ostatnie 7 lat pełnił funkcję dyrektora ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej marki Skoda.

Tomasz Piasny z czeską marką pracował od 2004 roku w działach PR-u i marketingu, a ostatnio odpowiadając za rozwój sieci dealerskiej. Doświadczenie zdobył zarówno na polskim rynku, jak i podczas pracy dla Skoda UK, Skoda Ukraina oraz w centrali Skody w Czechach.

16 lat temu zacząłem z marką Skoda podróż, która teraz dobiega końca. Podróż, która nauczyła mnie jak współpracować z mediami i komunikować się z klientami oraz jak motywować i inspirować importerów marki Skoda w innych krajach. Przez ostanie 7 lat pracowałem z dealerami w Polsce. Bardzo się cieszę, że moją motoryzacyjną przygodę będę kontynuował z Volkswagenem. Jestem gotowy, aby wesprzeć zespół w realizacji zaplanowanych celów i współtworzyć wejście Volkswagena w erę elektromobilności” – mówi Tomasz Piasny, nowy dyrektor ds. Rozwoju sieci dealerskiej marki Volkswagen.

Jestem przekonany, że ogromna kreatywność i doświadczenie Tomasza Piasnego – zdobyte podczas pracy zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, a także w Czechach – pozwolą nam zrealizować ambitne cele oraz wyzwania, które w najbliższych latach stoją przed Volkswagenem” –powiedział Łukasz Zadworny, dyrektor marki Volkswagen w Polsce.

(TSz)
Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *