Suzuki Motor Poland rozszerza współpracę z Jemielitą i Maznasem

Dwaj dziennikarze motoryzacyjni i dotychczasowi ambasadorowie Suzuki w Polsce tworzą PR Team odpowiedzialny za komunikację japońskiej marki. Rafał Jemielita i Jarosław Maznas dwa lata temu zostali ambasadorami Suzuki Motor Poland oraz bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”.

Teraz, w ramach PR Team Suzuki Motor Poland będą realizować działania związane z wizerunkiem oraz public relations japońskiej marki. W pracy nad nowymi projektami Rafał Jemielita obejmuje funkcję rzecznika prasowego, konsultując działania z Jarosławem Maznasem.

Obaj panowie mają duże doświadczenie telewizyjne, pracowali w największych tytułach prasowych i w wielu mediach elektronicznych. Jako ambasadorowie marki zdecydowanie wpłynęli na wzmocnienie naszego wizerunku. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć współpracę i zaprosić ten dziennikarski duet do wspólnego budowania komunikacji całej gamy Suzuki, od samochodów przez motocykle po silniki zaburtowe. Rafał i Jarek nie tylko znają i rozumieją rynek, ale też cieszą się opinią wyważonych ekspertów. Cieszymy się, że będziemy pracować wspólnie – mówi Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Do ich zadań należeć będzie również promowanie zaangażowania Suzuki Motor Poland w sponsoring dla rozwoju polskiego boksu, koszykarskiej ligi, piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Wśród aktywności Suzuki są m.in. cykliczne gale boksu Suzuki Boxing Night (kolejna, już dwunasta, odbędzie się 18 lutego w Słupsku).

Rafał Jemielita
Człowiek pióra, mikrofonu oraz kamery, klasyczny petrolhead – w jego przypadku motoryzacja to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Przez prawie dwie dekady Rafał Jemielita był dziennikarzem polskiej edycji „Playboya”, a następnie pracował w miesięczniku „Twój Styl”. Przez 10 lat tworzył obsadę Automaniaka i występował w kilku programach na antenie TVN Turbo. Publikował m.in. w magazynach „Focus”, „Twój Styl Man”, „Cars” oraz „Motomagazyn”, a jego felietony drukuje „Menadżer Floty”. Rafał Jemielita był redaktorem naczelnym portalu autostuff.pl, jest także autorem książki „Crash historie, czyli wypadki zmieniają świat”. Zapaleniec sportu motorowego, ze szczególnym uwzględnieniem rajdów WRC i „Dakaru”.

Jarosław Maznas
Dziennikarz motoryzacyjny z ponad 30-letnim doświadczeniem. Karierę zawodową zaczynał jako reporter radiowy w Polskim Radio Wrocław oraz programie Radio Kierowców Program I PR. Pracował w „Auto International” oraz „Auto Motor i Sport”. W latach 2006 – 2011 był redaktorem naczelnym miesięcznika „Auto Moto”, a potem miesięcznika „Cars – Magazyn o Samochodach”. Był również prezenterem telewizyjnym związanym z TVP 2, Tele 5 oraz TVN Turbo – z tą ostatnią stacją współpracował kilkanaście lat, m.in. przy realizacji programu Automaniak.

(TSz) Źródło: Suzuki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *