Piotr Nowak nowym Dyrektorem Sprzedaży Mazda Motor Poland

Od początku marca 2019 do zespołu Mazda Motor Poland dołączył Piotr Nowak, obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży i zastępując Rafała Badowskiego, który w zeszłym roku przejął obowiązki Dyrektora Posprzedaży i Doświadczeń Klienta.

Piotr Nowak przez 16 lat związany był z branżą FMCG, w tym ponad 13 spędził w koncernie Japan Tobacco International. Przez 9 lat pełnił funkcje menedżerskie, a przez 5 ostatnich odpowiadał za wyniki sprzedaży na polskim rynku.

W strukturach Mazda Motor Poland Piotr Nowak będzie odpowiedzialny za sprzedaż indywidualną i flotową marki, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z siecią dealerów i budowaniem lojalności klientów. „Jestem przekonamy, że doświadczenia Piotra spoza branży motoryzacyjnej pomogą nam w dalszym rozwoju marki w kierunku premium. Piotr dołącza do nas w istotnym dla nas momencie, czyli wprowadzaniu nowej generacji produktów, której pierwszym przedstawicielem jest Nowa Mazda3.” – powiedział Łukasz Paździor, Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland

Piotr Nowak ukończył Krakowską Akademię im. A.Frycza-Modrzewskiego ze specjalizacją Marketing, jest żonaty, ma dwójkę dzieci – siedmioletnią córkę i czteroletniego syna.