Michał Cierniak Dyrektorem Operacyjnym LeasePlan Polska

Po blisko dwóch latach pracy nad rozwojem Centrum Obsługi Klienta CarNext Marketplace, Michał Cierniak powraca do LeasePlan Polska i z dniem 5 kwietnia 2019 obejmuje stanowisko Dyrektora Operacyjnego LeasePlan Polska.

Michał Cierniak jest związany z LeasePlan od początku działalności firmy w Polsce tj. od 2001 roku. Odpowiadał za budowę i rozwój Działu Operacyjnego LeasePlan, początkowo jako menadżer, a następnie przez kilka lat jako Dyrektor Operacyjny. W 2017 roku został powołany na stanowisko Remarketing Director CEE dla CarNext.com – paneuropejskiego rynku cyfrowego wysokiej jakości samochodów używanych w ramach Grupy LeasePlan. Teraz wraca do LeasePlan Polska, gdzie będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną i wyniki biznesowe w takich obszarach jak obsługa serwisowa aut, opony, likwidacja szkód oraz zakupy.

Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający LeasePlan Polska: „Cieszę się, że mogę na nowo powitać Michała w LeasePlan Polska. Mając na uwadze jego bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz zarządzaniu Działem Operacyjnym z optymizmem patrzę na naszą przyszłą współpracę”.

źródło: LeasePlan