Webfleet Solutions przedstawi swoją wizję mobilnej przyszłości

Podczas MWC20, największej na świecie konferencji dotyczącej mobilności, Webfleet Solutions (dawniej TomTom Telematics) zaprezentuje swoje plany związane z rozwojem pojazdów elektrycznych, connected cars oraz monitoringiem opon.

Na stoisku Webfleet Solutions, uczestnicy konferencji, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, będą mogli na własnej skórze poznać szczegóły ekosystemu stojącego za technologią Connected Car (DNA of Connected Car Tour). Ponadto we współpracy z organizatorami konferencji, goście Webfleet Solutions wezmą udział w wystawie dotyczącej osiągnięć tej oraz innych firm na polu rozwijania technologii Connected Car. Wydarzenie to będzie jedynym dotyczącym tego obszaru mobilności podczas konferencji i zostanie poprowadzone przez najlepszych specjalistów branżowych, którzy zaprezentują najważniejsze nowości technologiczne.

Jako część grupy Bridgestone, budujemy nie tylko przyszłość telematyki i zarządzania floty, ale mamy wydatny wpływ na przyszłość mobilności w ogóle. Bridgestone ma ambicje aby stać się światowym liderem w zakresie rozwiązań dla mobilności – mówi Taco van der Leji, wiceprezes Webfleet Solutions w Europie. MWC to idealne miejsce do dyskusji na temat przyszłości, ale także do zaprezentowania tego, jaki wpływ na nią będą miały nasze rozwiązania – napędzając zrównoważony rozwój, wydajność i bezpieczeństwo na każdym kroku. Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z uczestnikami osobiście, podzielić się naszą wizją i usłyszeć o ich przemyśleniach na ten temat – dodaje Taco van der Leji.

Uczestnicy MWC 2020 mogą zapisać się na wydarzenia specjalne organizowane prze z Webfleet Solutions lub zarezerwować indywidualne spotkanie z jednym z ekspertów ds. mobilności na stronie www.webfleet.com/mwc20<

Aby zapoznać się z relacjami na żywo ze wszystkich dyskusji, prezentacji i wydarzeń na stoisku Webfleet Solutions, warto śledzić hashtag #WebfleetMWC.

Firma Webfleet Solutions, do 1 października 2019 roku znana jako TomTom Telematics, jest jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań telematycznych, zajmująca się zarządzaniem flotą, telematyką pojazdów i usług „connected car”. Jej cyfrowa platforma WEBFLEET wykorzystywana jest przez każdej wielkości przedsiębiorstwa, w celu zwiększenia efektywności użytkowania pojazdów, obniżenia kosztów eksploatacyjnych, bieżącego wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności pracy. Z rozwiązań Webfleet Solutions korzysta ponad 50.000 klientów w ponad 100 krajach na całym świecie, zapewniając im największą w branży sieć wsparcia i najszerszy zakres dedykowanych aplikacji i narzędzi integrujących. Klienci firmy korzystają z najwyższych standardów bezpieczeństwa, jakości i dostępności usług certyfikowanych zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2013, która została poddana ponownemu audytowi w listopadzie 2018 r.

Webfleet Solutions od 1 kwietnia 2019 r. jest częścią Bridgestone Europe NV / SA, spółki zależnej Bridgestone Corporation, największej na świecie firmy produkującej opony i gumy. Bridgestone działa w 38 krajach w regionie EMEA, z jednymi z najbardziej zaawansowanych fabryk w Europie, światową technologią i wiodącymi inwestycjami w sektorze R&D. 

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *