Millenium Leasing i MOTO Flota ruszają z programem AutoKomfort+

AutoKomfort+ to opracowany wspólnie przez firmy Millennium Leasing i MOTO Flota program leasingu z serwisem, który da klientom dostęp do udogodnień oferowanych dotychczas tylko przedsiębiorstwom z dużymi flotami.

W ramach AutoKomfort+ klienci Millennium Leasing będą mieli możliwość bezgotówkowego korzystania z usług serwisowych świadczonych przez MOTO Flotę na terenie całej Polski. Usługi będą oferowane w atrakcyjnych cenach, przeznaczonych do tej pory jedynie dla największych flot.

Ponadto użytkownicy programu uzyskają dostęp do systemu MOTO Flota Manager, który umożliwia podgląd historii serwisowej pojazdu online, umawianie usług i raportowanie kosztów serwisu. AutoKomfort+ ma być sukcesywnie rozwijany i uzupełniany o kolejne elementy.

Umowa o współpracy w ramach programu AutoKomfort+ podpisana została 31 marca 2016 roku. W uroczystości, która odbyła się w siedzibie MOTO Floty, uczestniczyli przedstawiciele Millennium Leasing: Wojciech Rybak – prezes zarządu, Marcin Modliborek – project manager produktu Autokomfort+ oraz kierujący wydziałem sprzedaży produktów dodatkowych Marek Mozer. MOTO Flotę reprezentował zarząd spółki Moto-Profil Piotr Tochowicz i Leszek Żurek oraz zarząd spółki MOTO Flota Adam Kapek i Dawid Kamola.

– Wybierając partnera serwisowego na potrzeby tego projektu, musieliśmy mieć pełne przekonanie o tym, że powierzamy aspekty serwisowe pewnej i przewidywalnej organizacji. Przeanalizowaliśmy rynek usług flotowych i wybraliśmy operatora, który zagwarantuje innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość usług oraz elastyczne podejście do klientów  – powiedział Wojciech Rybak, Prezes Zarządu Millennium Leasing.

– Nowy produkt, który realizujemy wspólnie z Millennium Leasing, to doskonała okazja, by dotrzeć z naszą usługą do nowej grupy klientów – stwierdził Adam Kapek, Prezes MOTO Flota.

Źródło: MOTO Flota