Jania Fleet Mobility partnerem TraXall International

TraXall International wybrało polskiego partnera w zarządzaniu flotą. Wybór padł na wrocławską firmę Jania Fleet Mobility. Dołącza ona do globalnej sieci specjalistów ds. floty i mobilności.

Firma Jania Fleet Mobility zapewnia pełen zakres outsourcingu usług zarządzania flotą, w tym doradztwo w zakresie zakupu pojazdów i ubezpieczeń. Jej główną gałęzią działań jest tworzenie polityki flotowej, zarządzanie telematyką, serwisem pojazdów, przeglądami technicznymi i naprawami oraz tworzenie comiesięcznych raportów dla zarządów i działów finansowych.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do TraXall jako ich wyłączny partner w Polsce i nie możemy się doczekać wspólnych działań, które będą wspierały dalszy rozwój grupy w całej Europie – mówi Łukasz Jania, prezes firmy Jania Fleet Mobility-TraXall Polska. – Dzięki naszej bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku będziemy pomagali tworzyć idealnie skrojone strategie dla klientów, zgodnie z założeniem „ zarządzanie lokalne, perspektywy globalne ” – dodaje Jania.

Firma Jania Fleet Mobility jest uznawana za lidera w branży zarządzania flotą. Zdobywała szereg prestiżowych nagród, w tym tytuł „Fleet Lidera” magazynu „Fleet”.  Od lat jej zespół prowadzi liczne szkolenia oraz wykład na temat zarządzania flotą na wielu czołowych polskich uczelniach.

Jako największa firma zarządzająca flotą w Polsce, Jania Fleet Mobility wnosi bardzo silną synergię do grupy TraXall. Nasz nowy partner w krótkim czasie ugruntował swoją pozycję lidera rynku, udowadniając silną znajomość regionu – mówi Leomont Wouda, dyrektor ds. Międzynarodowego Rozwoju w firmie TraXall. – Poza tym, że oferuje niezbędny poziom wiedzy i zakres usług, jest również w 100% niezależną, prywatną firmą, co daje klientom gwarancję bezstronnego, obiektywnego doradztwa na temat najlepszych rozwiązań flotowych na rynku. Jesteśmy przekonani, że zespół Fleet Mobility pomoże nam wzmocnić reputację marki TraXall w zakresie niezrównanej wiedzy rynkowej i obsłudze klienta w całej Europie – dodaje Wouda.

TraXall International pomaga klientom o bardzo złożonych potrzebach kontrolować i realizować strategię zarządzania flotą i mobilnością w środowisku międzynarodowym. Doradcy firmy wspierają kierowców, zamawiają samochody służbowe, zarządzają korzystnymi podatkowo „programami kafeteryjnymi” i dostosowują dane floty, poziomy usług, procedury i regulaminy. Firma jest obecna w 23 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej. Mając na celu dalszy rozwój działalności i zapewnienie jeszcze lepszego wsparcia dla klientów, TraXall planuje dalszą ekspansję w kolejnych krajach i poszukuje obecnie niezależnych partnerów o tej samej filozofii biznesu i ukierunkowaniu na klientów w Turcji, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *