„To diesel or not to diesel?” – webinarium Fleet Europe dostępne online

Ponad 100 specjalistów zajmujących się flotą korporacyjną wzięło udział w seminarium internetowym Międzynarodowego Instytutu Menadżerów Flot, organizowanego przez branżowy tytuł Fleet Europe. Tym razem  eksperci postanowili poruszyć kwestie związane z wyborem pojazdów do flot zasilanych silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.

 Wysoka frekwencja audycji internetowej oraz pojawienie się wielu pytań uzupełniających, które pojawiły się podczas, a także po internetowym seminarium świadczą o  tym, że duże znaczenie dla menadżerów flot mają kwestie związane z paliwem i układem napędowym w przypadku kompletowania właściwej floty firmowej.

Portal fleeteurope.com postnaowił udostępnić zapis webinarium  szerszemu gronu czytelników.Klikać w poniższy film każdy z zainteresowanych menadżerów flot może w całości obejrzeć i wysłuchać seminarium w całości, zawierające opinie, fakty i liczby przedstawione przez następujących ekspertów:

Erwin Boumans (BDO) – tematy prawne i podatkowe

Hervé Girardot (Arval) i Mathijs van der Goot (LeasePlan International), w jaki sposób dokonać właściwego wyboru między olejem napędowym a benzyną;

Patrick Martinoli (Orange) przedstawiający studium przypadku dotyczące przejścia z oleju napędowego na benzynę.

Międzynarodowy Instytut Menadżerów Flot  jest platformą szkoleniową dla menedżerów flotowych przedsiębiorstw z międzynarodową odpowiedzialnością. Od 15  IFMI dzieli się fachową wiedzą i najlepszymi praktykami w zarządzaniu flotą międzynarodową, zarówno poprzez seminaria internetowe, jak i całodniowe sesje live.

Źródło: fleeteurope.com
oprac. MF/jab

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *