Continental pomoże monitorować stan ogumienia we flotach

Firmy nieustannie poszukują rozwiązań, które gwarantują usprawnianie procesów i pozwalają na optymalizację kosztów. Realizację takich  celów wspiera również Continental, oferując klientom usługę w zakresie obniżenia wydatków w kwestii zarządzania ogumieniem pojazdów.

ContiFleetReporting to jeden z pięciu modułów oferowanych w ramach programu zarządzania ogumieniem Conti360° Fleet Services. Stanowi bieżące wsparcie managerów flot. Oferuje doradztwo oraz analizę biznesową i kosztów w zakresie zarządzania ogumieniem. Ponadto poprzez usprawnienie procesów zarządzania, wskazuje obszary do obniżenia wydatków i pozwala osiągać niższe koszty utrzymania floty.

Narzędzie autorstwa Continental pozwala menadżerom flot uzyskać pomoc w gromadzeniu i ocenie danych związanych z użytkowaniem ogumienia. Na bieżąco otrzymają dokładny wykaz ilości dostarczanych i zamontowanych produktów, zestawienie usług świadczonych, plan i podsumowanie kontroli oraz wykaz kosztów innych zakupionych produktów i zrealizowanych usług.

Zgromadzone w ten sposób dane (dostępne również online), poddane kompleksowej analizie, pozwalają menadżerom firm na zidentyfikowanie obszarów, w których możliwe jest obniżenie kosztów lub optymalizacja procesów.

Źródło: Continental