Zapraszamy na bezpłatne szkolenia Nissan LEAF Roadshow!

We wrześniu odbędą się kolejne spotkania w ramach nowego cyklu szkoleń Nissan LEAF Roadshow, dotyczącego elektromobilności i samochodów elektrycznych w Polsce.

Podczas szkoleń dowiedzą się Państwo jak eksploatować, serwisować i jak na co dzień efektywnie poruszać się samochodami elektrycznymi. Udowodnimy, że tego typu pojazd to produkt przyjazny i gotowy do zakupu przez Waszą firmę już teraz. Specjaliści marki Nissan zaprezentują również łatwe metody finansowania.

Oprócz tego przybliżymy Państwu elektromobilność samą w sobie. Uczestnicy szkoleń poznają sposoby ładowania, infrastrukturę, ale także aspekty prawne i plany elektryfikacji na najbliższe lata.

W przerwie pomiędzy prelekcjami odbędą się również jazdy testowe samochodami elektrycznymi oraz innymi modelami z gamy Nissana.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie: menadzerfloty.pl

Najbliższe szkolenia cyklu:
Warszawa 6.09.2018
Kraków 13.09.2018

Partnerem Głównym wydarzenia jest marka Nissan. Partnerami szkolenia są firmy: RCI Banque, RAWICOM oraz CCLaw. Organizatorem cyklu jest Menadżer Floty.

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności