Volkswagen Financial Services partnerem strategicznym Impact mobility rEVolution’18

Impact mobility rEVolution’18 (IMR’18) to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń poświęconych inteligentnej mobilności. 12 i 13 września 2018 r.
w Katowicach spotkają się przedstawiciele rządu, władz samorządowych, świata nauki, firm z branży motoryzacyjnej i transportowej oraz start-up’y i inwestorzy. Volkswagen Financial Services, dostarczający nowoczesne usługi i produkty finansowe, a także wyznaczający trendy w nowoczesnej mobilności, został partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Mobilność jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się warunki społeczne i szybki rozwój technologii. Wyzwaniem jest połączenie inteligentnych systemów transportu i poruszania się
z oczekiwaniami, że będą one coraz szybsze, bezpieczniejsze i neutralne dla środowiska. Nad rozwojem mobilności w świetle tych dążeń będą się zastanawiać eksperci i uczestnicy Impact mobility rEVolution’18. Prelegentami będą profesjonaliści z całego świata prezentujący najnowsze idee i rozwiązania inteligentnej mobilności oraz dyskutujący o możliwościach
i kierunkach jej rozwoju w Polsce.

Klucz do mobilności

Wykorzystanie inteligentnych systemów i rozwój mobilności pozwalają na zaoferowanie klientom indywidualnym i biznesowym najnowocześniejszych rozwiązań w ramach dostarczanych przez Volkswagen Financial Services usług finansowych. Dotyczą one nie tylko zakupu i eksploatacji samochodów, ich serwisowania i ubezpieczeń oraz bankowości elektronicznej. 

Oferujemy klientom możliwość realizacji marzenia, jakim jest zakup samochodu. Dajemy tym samym klucz do mobilności. Nasza obecność na Kongresie Impact mobility rEVolution’18
i liczny
udział ekspertów Volkswagen Financial Services podkreśla fakt, że należymy do liderów polskiego i światowego rynku mobilności samochodowej. Nie tylko śledzimy najnowsze trendy związane z mobilnością, ale je kreujemy. – podkreśla Daniel Trzaskowski, Dyrektor Zarządzający Biznesu Flotowego Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce.

Tematy na czasie

Udział w roli partnera strategicznego wydarzenia to naturalna kontynuacja działań VWFS
w zakresie dostarczania rozwiązań finansowych i usług dla marek samochodowych z Grupy Volkswagen. Tematyka kongresu została ujęta w siedem kluczowych dla branży motoryzacyjnej obszarów: połączona i zautomatyzowana jazda (CAD), e-mobilność, mobilność miejska, nowoczesna spedycja i logistyka, nowe podejście do mobilności, środowisko i energia oraz rozwiązania finansowe i inwestycyjne wspierające mobilność. Rozwiązania i wizje rozwoju tych obszarów przedstawi ponad 150 ekspertów z całego świata, reprezentujących międzynarodowe firmy logistyczne, technologiczne i motoryzacyjne.

Przyszłość mobilności oczami ekspertów VWFS

Eksperci Volkswagen Financial Services wezmą udział w prezentacjach oraz dyskusjach w kilku ścieżkach tematycznych. Są wśród nich zarządzający Volkswagen Leasing GmbH Oddział
w Polsce Jarosław Stepaniuk i Daniel Trzaskowski, Magdalena Kaca – Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Volkswagen Financial Services oraz Simon Schreyer, Dyrektor Departamentu IT. Kolejni eksperci VWFS wezmą udział w innych dyskusjach oraz w spotkaniach typu „okrągły stół”, m.in. „Leasing – nowe regulacje” i „Elektromobilność – korzyści i wyzwania dla Polski”.
W spotkaniach, prowadzonych poza ogólnodostępnymi scenami, wezmą także udział Premier Mateusz Morawiecki oraz ministrowie dedykowanych resortów. Łącznie podczas 2 dni kongresu odbędzie się prawie sto prezentacji, wywiadów scenicznych, moderowanych dyskusji i spotkań okrągłego stołu.

Źródło: Volkswagen Financial Services

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności