Trwają I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej „Ekoflota 2016”

Ekologia już dawno przestała być nudna. Dziś samochody ekologiczne, w tym elektryczne czy hybrydowe, potrafią mieć niesamowite osiągi i prezentować się nietuzinkowo, a trwające dziś Targi i Forum Biznesowe „EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność” to wydarzenie unikalne w skali kraju, które ma pomóc firmom w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań proekologicznych.

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej „EkoFlota 2016: Innowacje, ekologia, mobilność” to wydarzenie przeznaczone dla przedsiębiorstw użytkujących floty od kilku do kilkuset pojazdów, których cele biznesowe polegające na optymalizacji kosztów floty łączone są ze zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko.

To wyjątkowy w skali kraju event, który wychodzi daleko poza branżową imprezę targową. Jest to miejsce stwarzające przedstawicielom szeroko pojętej branży flotowej i okołoflotowej nie tylko okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań proekologicznych skoncentrowanych na redukcji emisji spalin oraz kosztów zużycia paliwa, lecz także biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii, nawiązania kontaktów handlowych i rozpoczęcia tak bardzo potrzebnej w kraju debaty na temat zmian prawnych i rozbudowy infrastruktury.

Targi będą promować również rozwiązania mobilne, które skracają czas pracy i ułatwiają pracę w terenie.
Imprezie wystawienniczej towarzyszy bogata część merytoryczna, w ramach której uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz warsztatach o tematyce biznesowej i prawno-podatkowej, a także zapoznać się z licznymi case studies przedstawicieli firm, które w swoich parkach samochodowych wykorzystują liczne rozwiązania proekologiczne.

Targi Ekoflota 2016 to także szansa na realne możliwości współczesnych samochodów elektrycznych i szansa na pokazanie jak szybko ewoluuje ten segment. Do przetestowania oddanych zostanie około 30 ekologicznych pojazdów, wykorzystujące do napędu różne „zielone źródła” energii.

Szczegółowa lista aut znajduje się tutaj >>>

Nie zabraknie także premier, w tym jednej z najbardziej oczekiwanych przez zwiedzających – nowego Mercedesa Klasy E w wersji Kombi.

Targi Ekoflota odbywają się pod honorowym patronatem między innymi Ministerstwa Energii i Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz wielu instytucji pozarządowych skupionych wokół szeroko pojętego biznesu motoryzacyjnego.

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej „Ekoflota 2016″: Innowacje, ekologiam mobilność” odbywają się 20 października w Centrum Kongresowo Targowym – MT Polska w Warszawie, w godzinach od 08:00 do 17:00.

Rejestracja dla uczestników jest darmowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *