TOYOTA wystawcą IV Targów EkoFlota

Toyota jest producentem, który jako pierwszy na świecie i na masową skalę zaproponował klientom rozwiązanie inne niż tradycyjny silnik spalinowy. Model Prius, który w tym roku świętuje swoje 22 urodziny zawładnął sercami kierowców na całym globie. W Kalifornii, jeśli chcesz uchodzić za osobę nowoczesną, musisz jeździć Priusem. Jeśli aktor chce dostać rolę w światowej produkcji, musi mieć w garażu Priusa. Świadomość ekologiczna i moda na bycie „eko” rozlała się po całym globie.

Dziś po ulicach jeździ już IV generacja hybrydowej Toyoty, ale samochody z pierwszych lat produkcji wciąż można spotkać na ulicach wielu miast. Technologia hybrydowa stała się powszechna i teraz każdy z producentów ma lub w najbliższej przyszłości będzie miał w ofercie takie auto. Toyota poszła krok dalej i prowadzi szeroko zakrojone prace nad zasilaniem wodorowym. Pierwszy model Toyota Mirai z powodzeniem przejmuje rynek taksówek w Paryżu i w Kanadzie. Jednocześnie producent rozwija technologię zeroemisyjną, a swoje możliwości zaprezentuje już za rok podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokyo. W Nowym Jorku zaś, hybrydowa Toyota Camry stała się kultowym Yellow Cabem.

W Polsce Toyota oferuje napędy hybrydowe w aż sześciu modelach od miejskiego Yarisa, przez wszechstronną Corollę, po rodzinnego SUV-a RAV4.

Zapraszamy do Poznania w dniach 9-11 października, gdzie na stoisku TOYOTA, podczas IV Targów EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości, będziecie mogli na własnej skórze przekonać się jak wygląda najnowsza oferta japońskiego producenta. Poznacie bliżej modele i dopasujecie najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy, a także porozmawiacie ze specjalistami o finansowaniu ekologicznej floty.