See Bloggers pod patronatem marki SEAT

W najbliższy weekend w Łodzi odbędzie się See Bloggers, największy polski festiwal dla twórców internetowych i influencerów. Partnerem tegorocznej edycji wydarzenia została marka SEAT Polska.

W ramach swojej obecności na wydarzeniu SEAT udostępni do jazd testowych najnowszą wersję modelu Ateca. Testy będzie można odbywać na specjalnym placu manewrowym w aucie, w którym zaklejone będą wszystkie szyby. Manewrować będzie można dzięki kamerom 360 st. oraz Asystentowi Parkowania.

Przedstawiciele marki wystąpią także w roli ekspertów podczas jednego z paneli dyskusyjnych na temat influencerów motoryzacyjnych. SEAT ufunduje również nagrody dla najlepszych influencerów w kategorii: Bloger Roku, Instagramer Roku, Twórca Wideo Roku oraz Odkrycie Roku podczas Gali #Hashtagi Roku, a także w kategorii głównej Influencer Roku.

See Bloggers to coroczna inicjatywa tworzona przez i dla twórców internetowych. Już od sześciu lat organizatorzy edukują uczestników i zachęcają do wymiany doświadczeń. Tegoroczna edycja będzie obejmowała aż 15 stref tematycznych, 20 paneli dyskusyjnych i 30 warsztatów. Wśród zaproszonych gości pojawią się Katarzyna Nosowska, Jurek Owsiak czy Małgorzata Rozenek-Majdan, którzy będą dzielić się swoimi medialnymi przemyśleniami.

VI edycja festiwalu odbędzie się w weekend 23-24 czerwca w Centrum Kultury EC1 w Łodzi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.seebloggers.pl

Źródło: SEAT