Advertisement

Ruszyła druga edycja Akademii Menadżera Floty! [Trwają zapisy na szkolenia w Bydgoszczy]

Pierwsza edycja Akademii Menadżera Floty okazała się sukcesem. Po edycjach, które odbyły się w Warszawie oraz Poznaniu do końca 2017 roku przeprowadzimy jeszcze jedno spotkanie – w Bydgoszczy (19 grudnia). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Akademia Menadżera Floty to projekt edukacyjny adresowany do firm z sektora MŚP, posiadających floty samochodowe liczące kilka-kilkadziesiąt pojazdów. Jego celem jest rozwój kompetencji, zapewnienie uczestnikom szkoleń pełnej i wiarygodnej informacji na temat usług i rozwiązań związanych z rozwojem i utrzymaniem firmowej floty samochodowej, a także integracja branży i wymiana doświadczeń pomiędzy dostawcami rozwiązań i uczestnikami szkoleń.

W warszawskim wydarzeniu wziął komplet 40 uczestników. Szkolenie zainaugurował Paweł Grabarczyk, Dyrektor Handlowy Eurotax Glass’s Polska, specjalizujący się we współpracy z dużymi instytucjami, w tym międzynarodowymi korporacjami. Odpowiada za wdrożenie produktów TCO na rynek polski. Jak specjalista w tej dziedzinie, poprowadził prelekcję na temat „TCO – teoria i praktyka”

Paweł Murszewski, Koordynator Szkoleń Produktowych marki Volkswagen, mówił o doborze pojazdów i metod finansowania w małych i średnich firmach, na przykładzie programu Volkswagen Business Care.

Kolejną prelekcję poprowadził Łukasz Jania, Prezes Zarządu Fleet Partners. Firma jest jednym z partnerów fleetcompetence Group, wspierającej firmy w rozwoju i implementacji strategii związanych z międzynarodowym zarządzaniem flotami, działającej w Europie i Ameryce Północnej. Łukasz Jania tłumaczył, jakie działania należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych

Daniel Trzaskowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing GmbH i członek zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), swoją prelekcję poświęcił korzyściom z posiadania polityki flotowej w firmie

Na zakończenie Rafał Jemielita, gospodarz programów TVN Turbo, redaktor naczelny autostuff.pl i felietonista magazynu Menadżer Floty: Forum Biznesowe, poprowadził szkolenie z kompetencji miękkich. Opowiadał o sztuce autoprezentacji i wystąpień publicznych.

W przerwach między prelekcjami odbywały się testy, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczestników. Uczestnicy mogli sprawdzić modele Arteon, Tiguan, Passat oraz elektrycznego e-Golfa. Auta dostarczył dealer Volkswagen Sobiesław Zasada Warszawa.

Zwieńczeniem szkolenia było losowanie nagród. Wśród uczestników rozlosowano trzy ekskluzywne walizki GTI ufundowane przez Partnera Głównego – markę Volkswagen, a także voucher o wartości 5000 zł netto na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowanego przez partnera merytorycznego – firmę Fleet Partners.

Kolejne szkolenie z cyklu Akademia Menadżera Floty odbędzie się w Bydgoszczy 19 grudnia. Zapraszamy do zapisów już dziś!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE W BYDGOSZCZY – 19 GRUDNIA 2017 R. >>>>

Parterem Głównym Akademii Menadżera Floty jest Volkswagen. Partnerami szkoleń są również Volkswagen Financial Services Polska, NaviExpert i Fleet Partners.854 x 480

 

Galeria

 Wideo

Ruszyła druga edycja Akademii Menadżera Floty!
TEST magazynu Menadżer Floty - Toyota Auris Hybrid Kombi - długi dystans
II Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność - podsumowanie
II Międzynarodowe Targi EkoFlota w skrócie
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności