Replika auta strażnika Teksasu na aukcji WOŚP

Fundacja Braci Collins przygotowała replikę Walker Texas Ranger Truck, czyli Dodge’a Rama 1500, jakim w serialu „Strażnik Teksasu” jeździł słynny Chuck Norris. Auto trafi na aukcję podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia.

Strażnicy Teksasu (ang. Texas Rangers) to elitarna jednostka policji uformowana w Stanach Zjednoczonych w 1835 roku. Jej legenda zaowocowała aż 9 sezonami serialu „Strażnik Teksasu”, który do dziś postrzegany jest za kultowy, a dla Chucka Norrisa, który wcielił się w tytułową rolę, okazał się największym sukcesem w jego karierze.

Przedmiotem aukcji jest replika serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, w efekcie czego w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków, takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka, których wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy Juan. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze. Pod maską Dodge’a Rama 1500 drzemie silnik V8 Magnum o pojemności 5,9 litra.

Aukcję można znaleźć pod linkiem:
https://allegro.pl/oferta/samochod-chucka-norrisa-od-braci-collins

Źródło: Informacja PSDM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *