[RELACJA] Renault partnerem PZN

Polski Związek Narciarski podpisał z Renault dwuletnią umowę na eksploatację pojazdów francuskiej marki. Do dyspozycji PZN jest łącznie 25 pojazdów. Większość z nich to auta dostawcze.

Dzisiaj w Warszawie, w salonie Renault przy ul. Puławskiej 621B odbyło się spotkanie francuskiego producenta pojazdów i Polskiego Związku Narciarskiego. Podczas tego wydarzenia została podpisana dwuletnia umowa na eksploatację 25 samochodów Renault. Do dyspozycji PZN są 4 Mastery, 11 sztuk modelu Trafic oraz 10 egzemplarzy osobowych Kadjarów.

-„Cieszę się, że po raz kolejny mamy okazję współpracować z firmą Renault. Można powiedzieć, że samochody Renault przeszły już u nas długotrwałe testy i świetnie się sprawdziły. Nasze potrzeby transportowe są ogromne i partner oferujący tak nowoczesne i bezpieczne auta jest dla nas bardzo ważny – powiedział na specjalnie zwołanej konferencji Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Renault przekazało popularnego crossovera w najwyższej wersji wyposażenia BOSE®dCi130 z napędem 4×4. Posiada on m.in. system kontroli pasa ruchu, system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych czy systemy wspomagające ekojazdę. Samochód ten jest wyposażony również w system multimedialny R-Link 2 i system nagłośnienia BOSE®.

Polski Związek Narciarski otrzymał również 11 Traficów w wersji Grand Passenger Pack Clim 3,0 t z silnikiem Energy 1.6 dCi 145, 8- i 9-osobowe. Model ten gwarantuje miejsce nawet dla nawet 9 osób z bagażami i liczne możliwości aranżacji wnętrza. Jest to idealne auto do podróży po Europie w większej grupie.

W przypadku Masterów są to auta w wersji Furgon FWD Pack Clim 3,5 t z silnikiem Energy dCi 170, w odmianach furgon i furgon 7-osobowy. Przekazane Mastery mają zapewnić bezpieczny transport sprzętu sportowego.

-„Popularność sportów zimowych jest w  Polsce bardzo duża. Dotyczy to zarówno liczby osób regularnie śledzących wyniki sportowców, jak i tych, które uprawiają sporty zimowe rekreacyjnie. Renault od wielu lat wspiera różne wydarzenia sportowe, promując aktywny tryb życia, np. biegi” – wyjaśnił Grzegorz Zalewski, Dyrektor Generalny Terytorium East Renault.

Maciej Gis

Źródło: Menadżer Floty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *