[Relacja filmowa] I szkolenie z cyklu Akademia Menadżera Floty

Dnia 7 listopada w Poznaniu odbyło się pierwsze szkolenie Akademii Menadżera Floty. To cykl szkoleń regionalnych adresowanych do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, użytkujących floty liczące od kilku do kilkudziesięciu pojazdów. Komplet uczestników wziął udział w prelekcjach, które poprowadzili znani i cenieni specjaliści rynku flotowego i motoryzacyjnego. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia obszernej relacji filmowej z tego wydarzenia.

Cykl szkoleń Akademii Menadżera Floty kierowany jest przede wszystkim dla właścicieli i kadr zarządzających w małych firmach, dyrektorów finansowych, operacyjnych, administracyjnych itp., czyli top management w firmach z sektora MŚP

W odróżnieniu od konkurencyjnych szkoleń oferowanych na rynku, które adresowane są głównie do menadżerów flot, a ich uwarunkowania (czas trwania, wysoka cena, czy odległa lokalizacja) skutkują tym, że nie każdy zainteresowany może w nich uczestniczyć, Menadżer Floty proponuje realizację cyklu szkoleń o wymiarze maksymalnie praktycznym.

A jak wygląda takie szkolenie w praktyce? Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji video z pierwszych zajęć, które odbyły się 7 listopada br. w Poznaniu. Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu Akademii Menadżera Floty, które odbędzie się już 2 grudnia 2016 r. w Gdańsku (DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>)

Partnerem głównym pierwszej edycji Akademii Menadżera Floty jest Volkswagen. Partnerami merytorycznymi są Fleet Partners, Volkswagen Financial Services Polska i Cartrack Polska. Organizatorem jest Menadżer Floty.

Więcej o Akademii Menadżera Floty na www.akademia.menadzerfloty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *