[RELACJA] Auto Moto Arena 2018

W miniony weekend w Ostródzie odbyła się V edycja Auto Moto Arena. Wszyscy zainteresowani mogli podziwiać najnowsze modele samochodów i motocykli oraz wziąć udział w licznych konkursach.

W dniach 17-18 marca w Centrum targowo-wystawienniczym Expo Mazury odbyła się V edycja Auto Moto Arena. Największe w północno-wschodniej Polsce targi motoryzacyjne przyciągnęły pasjonatów samochodów, zarówno nowych modeli, jak i zabytkowych klasyków. Przez dwa dni targowe Expo Mazury odwiedziło ponad 17 500 osób.

Hale Expo Mazury zostały podzielone na kilka obszarów tematycznych. W Strefie Wystawców pojawiło się wielu czołowych przedstawicieli marek samochodowych wraz z najnowszą gamą modelową dostępną w sprzedaży na polskim rynku. W Strefie Tuningu znalazły się pojazdy zmodyfikowane zarówno przez profesjonalne firmy, jak i pasjonatów tuningu. Na Strefie Klasyków można było podziwiać zabytkowe pojazdy z czasów PRL, a także modele amerykańskich muscle carów.

Podczas targów odbyły się ogólnodostępne prelekcje, na których m. in. przedstawiciele Auto Spa Bartoszyce przeprowadzili pokaz profesjonalnego detailingu, Łukasz Snoch z firmy Corling oraz przedstawiciele Krasnobrodzka Racing pokazali jak wygląda proces obróbki silnika. Natomiast panel poświęcony tuningowi poprowadził RR Custosms, jeden z najbardziej prestiżowych warsztatów tuningowych w Polsce. Podczas Auto Moto Arena 2018 odbyły się także premiery Volvo XC40 oraz Skody Karoq.

Show poprowadzili znani i cenieni dziennikarze motoryzacyjni: Jarosław Maznas, związany z kanałem TVN Turbo oraz Rafał Jemielita, nasz felietonista, redaktor TVN Turbo, Playboy Polska i AutoStuff. Gośćmi specjalnymi byli: polski pilot rajdowy Maciej Wisławski oraz YouTuber Kickster.

Jednym z patronów medialnych wydarzenia był Menadżer Floty: Forum Biznesowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *