Przyjdź na szkolenie NISSAN Leaf Roadshow

21 czerwca 2018 r. w salonie IMPWAR, największego dealera marki NISSAN na Dolnym Śląsku, odbędzie się szkolenie NISSAN Leaf Roadshow.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu szkoleń poświęconym elektromobilności i samochodom elektrycznym w Polsce. Przyszłość motoryzacji rysuje się w barwach EV i wraz z marką NISSAN, Partnerem Głównym szkolenia, chcemy przybliżyć Państwu produkt, jakim jest samochód elektryczny.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo, jak takie auto eksploatować, serwisować i jak nim na co dzień się efektywnie poruszać. Udowodnimy, że auto elektryczne to produkt przyjazny i gotowy do zakupu przez Waszą firmę już teraz. Specjaliści marki NISSAN zaprezentują również łatwe metody finansowania.

Oprócz tego przybliżymy Państwu elektromobilność samą w sobie. Uczestnicy szkolenia poznają sposoby ładowania, infrastrukturę, ale także aspekty prawne i plany elektryfikacji na najbliższe lata.

W przerwie pomiędzy prelekcjami odbędą się również jazdy testowe samochodami elektrycznymi oraz innymi modelami z gamy NISSANA.

Tematy prelekcji na szkoleniu NISSAN Leaf Roadshow we Wrocławiu:

Panel 1: Wizja elektrycznej i inteligentnej mobilności wg Nissna
Panel 2: Sposoby finansowania samochodu elektrycznego dla firm i klienta indywidualnego
Panel 3: Samochód elektryczny w świetle prawa: udogodnienia, zachęty, ładowanie – aspekty praktyczne
Panel 4: Ładowanie samochodu elektrycznego, rodzaje ładowarek i infrastruktura
Panel 5: Elektromobilność – najważniejsze zagadnienia. Samochód elektryczny na co dzień

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie: menadzerfloty.pl

Partnerem Głównym wydarzenia jest marka NISSAN. Partnerami szkolenia są firmy: RCI Banque, RAWICOM oraz CCLaw. Organizatorem cyklu jest Menadżer Floty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *