Forum Biznesowe Menadżera Floty podczas Targów 3TM w Gdańsku

W imieniu Forum Biznesowego Menadżer Floty zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu branżowym Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców. Jest to szkolenie adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej z małych i średnich przedsiębiorstw, wykorzystujących auta firmowe. Szkolenie odbyło się 27 października 2017 roku w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich, AmberExpo.

Celem wydarzenia jest rozwój kompetencji Uczestników, integracja branży z regionu Pomorza oraz wymiana doświadczeń. Cenieni eksperci zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania, które ułatwią zarządzanie firmową flotą i obniżą koszty jej funkcjonowania. W trakcie szkolenia zapewniamy Państwu możliwość realizacji indywidualnych konsultacji ze specjalistami, możliwość realizacji jazd testowych najnowszymi modelami samochodów, a także pełen catering.

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców będzie szkoleniem towarzyszącym Targom 3TM, największej
imprezie motoryzacyjnej na Pomorzu, która w zeszłym roku przyciągnęła 16 000 zwiedzających. Szkolenie przygotowane zostało przez wydawcę magazynu Menadżer Floty: Forum Biznesowe, organizatora uznanych wydarzeń branżowych: Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia Mobilność, CAMP-u Menadżera Floty oraz Akademii Menadżera Floty.

Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia otrzyma w gratisie roczną, darmową prenumeratę e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 229 zł brutto! Pośród Uczestników szkolenia rozlosowane zostaną także trzy vouchery o wartości: 10000 zł, 5000 zł i 3000 zł, do wykorzystania na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowane przez firmę Fleet Partners.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE DOSTĘPNA JEST NA STRONIE WYDARZENIA: menadzerfloty.pl/forumbiznesowe/

Źródło: Menadżer Floty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *